Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trening


Recommended Posts

  • Răspunsuri 355
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

.

 

Dupa mine atitudinea strutului inseamna o problema psihologica a omului cu el insusi.

Mai clar, daca recunosc faptul ca majoritatea celor galagiosi din hotelul unde am fost eu in vacanta de exemplu erau romani inseamna doar ca remarc un adevar. Daca insa desi asa este nu o remarc problema si nu o recunosc doar pentru ca si eu sunt romanca si nu ma flateaza ideea inseamna ca am o problema. Mare.

Adevarul ramane acelasi. 

Dar, daca eu stau in hotelul cu galagiosi,  nu ma deranjeaza galagia si nici macar nu imi dau silinta sa observ cetatenia lor pentru ca eu sunt acolo  sa ma relaxez in felul meu, nu ca sa-i judec pe altii, nu ca sa ma uit la altii ce fac si cum fac, nu ca sa-i studiez pe clientii hotelului tot e o problema?

 

Daca da, e clar ca am o problema psihologica a mea cu mine insami.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha, ha l -am intrebat intre timp si pe barbat si mirat de -a dreptul de preocuparile mele [:)]   mi -a spus si el un cuplu de cunoscuti el  austriac eavromanca ce sunt la prima cununie. Mai, s -a insurat omul la 38 de ani, eram convinsa ca mai fusese insurat dar amgresit din ce zice otul. Deci , sunt.:) Nu mi -am dat eu seama bine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar, daca eu stau in hotelul cu galagiosi,  nu ma deranjeaza galagia si nici macar nu imi dau silinta sa observ cetatenia lor pentru ca eu sunt acolo  sa ma relaxez in felul meu, nu ca sa-i judec pe altii, nu ca sa ma uit la altii ce fac si cum fac, nu ca sa-i studiez pe clientii hotelului tot e o problema?

 

Daca da, e clar ca am o problema psihologica a mea cu mine insami.

 

Vinde-ne secretul. Cum faci sa nu-i auzi pe ceilalti?

 

Orasul in care locuiesc eu e foarte mic si foarte linistit...liniste si verdeata peste tot. Dar cand merg in concediu vreau si mai multa linististe si mai multa verdeata [:)]

Si evident, ma deranjeaza orice hahait, zbierat sau mieunat aiurea.

Nu pot si nici nu vreau sa suport zgomotul altora, asa ca sunt foarte selectiva cand vine vorba de vacanta mea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca acea parte dintre cetatenii straini o consideri reprezentativa din moment ce o mentionezi cu atata aplomb.... sunt un pic dezamagit 

Pe de alta parte Romania e maaare 

Marius, imi cer scuze ca am indraznit sa merge pe drumurile romanesti si nu sa le pozam din avion.

Trebuia sa le facem opza de undeva de sus, sa se vada frumos luminate si sint sigura ca gropile si carutele treceau neobservate.

Da si Romania e mare ,noi am facut drumul Brasov - Piatra Neamt si cum a iesit din Covasna dezastru. 

Stiu in zona ta soselele sint perfecte aveti chiar si autostrazi dar nu le aratati la toata lumea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...