Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trening


Recommended Posts

  • Răspunsuri 355
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am locuit o perioada in Irlanda si la inceput m-a 'deranjat' cand am vazut femei imbracate business si pantofi sport in picioare- pana cand m-au deranjat pe mine pantofii dupa un drum care am fost nevoita sa il fac pe jos.

 

M-am mutat in America si aici vad o groaza de combinatii posibile. Ce am invatat- atata timp cat lumea se simte confortabil in ce poarta nu e treaba mea. Eu am optiunea sa imi intorc capul in alta parte daca nu imi place.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Faine amandoua.

Dar deja astea-s rochii de seara  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Nu se preteaza pentru mersul la supermarket  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

ei nu... vara cand sunt putini studenti cum crezi ca ne imbracam chiar si la munca?  [:)]

 

pentru vremea asta multa lume poarta chestii in genul asta (la birou, poate doar vinerea) si tot echipament sportiv sunt

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si la mine pantalon de trening este pentru baieti:

http://www.decathlon.fr/pantalon-essentiel-fitness-id_8325389.html

Cu asta bantuie la scoala in zilele de sport, la plimbare in parc, in deplasari.

In partea de sus - tricou si asa numitul ' hoodies'  - bluza de "treling".

 

 

si ai mei poarta mult sweatpants, sweatshirts, track suits...

 

dupa asa ceva sunt innebuniti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e trening, dna! Doar ca de firma, sa zic asa. Cat despre poza cu fata in verde, pai legiuni de femei umbla asa cand se mai incalzeste aici.  Intrebai cine poarta haine ca ala din serialul Las Fierbinti. Pai aia care nu au bani de trening Adidas! Ce poarta ala , se gaseste ieftin in bazare, la targ, etc. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...