Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Procura sau nu?


dianama

Recommended Posts

 

 

Ca sa inteleg ...esti in bransa? ?? Da ,procura mea a fost valabila 6 luni ,scrie tara si adresa unde merg cu copilul si ca merg la tatal copilului care locuieste acolo unde sa mentionat pe procura. Daca reusesc sa sterg date personale o sa pun poza aici. Procura mi.a trebuit anul trecut cand am iesit din Romania eu si copilul.

 

Dar nu am spus că nu e valabila. Ci doar ca termenul de 6 luni nu e fix. Se poate face pe o perioadă de pana la un an. 

Daca tot o ai in fata,  ce scrie la titlu?  Procura? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 179
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Raluk, e de apreciat inversunarea de a demonstra ca sunt analfabeta, dar pacat ca n-o folosesti in scopuri mai.nobile:)))). Cu siguranta toata lumea a inteles despre ce ordonanta vorbeam, mai ales tu :))

 

Nu cred. La ce ordonanta te refereai? Pana acum nu mi-a explicat nimeni. Nici măcar toti ceilalti oameni care chipurile au înțeles. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluka, nu-ti inteleg deloc agresivitatea limbajului. Chiar daca nu ne punem de acord, sa o facem calm si politicos. [flo2]  Daca lucrezi in domeniu, atunci stii foarte bine ca "popular" lumea foloseste termenul de Procura, cand de fapt aceasta e o Declaratie. La fel de bine ar trebui sa stii ca aceasta declaratie e valabila max. 6 luni.  Banuiesc ca stii unde sa cauti singura aceasta informatie.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...