Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Primii pași către adopție. (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara, fetelor! Am vazut si noi lista si am gasit acolo o fetita de 6 ani sănătoasă si ea si parintii si frumusica, doar cu o intarziere mica in vorbire. Am fost sa o vedem, dar nu am simtit nici o chimie cu ea. Am crezut ca de vina au fost emotiile, cine nu se indragosteste de un copil frumusel si istet?!? Dar nici dupa 3 vizite nu am simtit vreo apropiere fata de ea, asa ca am decis sa nu mai continuam. Oricat am incercat, ratiunea nu dicteaza inimii si nu poti lua acasa un copil doar pe motiv ca e frumos si istet. Nu a fost sa fie! Probabil vom mai vedea lista prin febr, daca nu vom primi vreun telefon intre timp. Felicitari fetelor care si-au gasit copilasii si mult noroc si rabdare celor care isi vor gasi copii anul ce vine! Sărbători fericite și liniștite tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite, tuturor!!!

Nu am mai intrat pe forum de foarte mult timp dar promit ca zilele astea, cat sunt putin mai libera, sa citesc tot ce ati scris si sper sa gasesc in aceste pagini vesti dintre cele mai bune.

Pana la o noua "citire", va fac cunostinta cu fetita noastra, de care suntem mandri nespus, si impreuna va uram un Craciun de basm si un An Nou minunat in care sa va indepliniti cele mai frumoase vise!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite, tuturor!!!

Nu am mai intrat pe forum de foarte mult timp dar promit ca zilele astea, cat sunt putin mai libera, sa citesc tot ce ati scris si sper sa gasesc in aceste pagini vesti dintre cele mai bune.

Pana la o noua "citire", va fac cunostinta cu fetita noastra, de care suntem mandri nespus, si impreuna va uram un Craciun de basm si un An Nou minunat in care sa va indepliniti cele mai frumoase vise!

post-121105-0-83787600-1482758221_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...