Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul "babelor FIV-oase",capitolul 129


Recommended Posts

Mery, am o prietena care a făcut la el, luna trecuta histero, a zis ca nu a fost dureros, la fel ca și histero pe care a făcut-o cu dr meu. La dr meu nu am simțit mai nimic, apoi dureri de cm.

Mult succes! Sa îți iei haine grosute, ca o sa fie frig!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 499
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va doresc Sarbatori Fericite si spor la treburi.

   Noi plecam azi la rude, asa ca trebuie sa ma apuc de bagaje (ale mele, ale sotului, ale catelului si cadourile pt copii).

[flo2]  Va imbratisez si va tin pumnii celor care testati zilele astea (Nicol si Mari parca).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] 

Buna fete frumoase!

 

Eu sunt ok, va mai citesc din umbra, am avut o perioada mai aglomerata si ciudata...mi-a mai fost rau, dar suntem OK.

Ieri am fost la echo din nou, din baietel s-a transformat in fetita...si oficial azi am intrat in trim 2.

Sper ca povestea mea sa va dea speranta, nu o sa va spun ca da, se poate...nu am de unde sa stiu asta. Insa trebuie sa luptati cu toata forta, dar in timpul asta nu uitati si sa traiti, nu va neglijati pe voi si pe partenerii vostri.

 

Sarbatori fericite si linistite! [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

annutza fetita/baietel ... sanatos a fie ! Felicitari pt avansarea in grad "trim II", de pe margine trece repede timpul.

mery bafta la histero ! tin pumnii sa nu te doara. 

Arianna abia prin anul 4-5 parca facem ceva fitoterapie, dar am citit acum despre ele si am vazut ca sunt recomandate in cazuri de infertilitate pentru a tonifica Yang-ul Rinichilor, ceea ce e ok, Rinichii fiind f importanti in reproducere.

[soricel] ce mi-s ceaiurile, formulele ce mi-s pastilele - toate contin substante chimice daca e sa o iei asa.

“Unicorn” in ancient China was a symbol of fertility. “Pearl” is a name for “formula” in the same way as Pill (wan or dan, e.g. Tian Wang Bu Xin Dan). However, the term “pearl” also refers to the preciousness of the formula as it stimulates fertility. This remedy tonifies Kidney-Yang specifically for infertility.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Ok,daca tot se apropie sarbatorile si tot avem multe pe cap si ne pierdem printre oale,blide eu zic sa facem si o pauza si sa ne cafelim putin.Eu asta fac in momentul asta si simt nevoia sa-mi fiti si voi alaturi.Pregateala mea a constat in a vopsi ouale ieri cu culori naturale,au iesit ok(mai bine decat ma asteptam si mai frumoase in poza),azi am facut drobul ca tot a trebuit sa aprind teracota ca era prea frig si maine obligatoriu trebuie sa fac un cremesh la cerinta nepotelului(dar sa-mi cumpere soata foile ca nu ma incumet la ele).Si poate fac o pasca fara aluat,astept sa-mi raspunda Alia daca reteta ce o am eu ii iese cu succes.De Pastele catolic am facut o reteta,a Samirei daca nu ma insel dar a iesit un mare NU...nu cred ca reteta nu a fost ok ci ce am mai adaugat eu ca mi s-a parut aluatul fleasca.Aveam planuri sa spal geamuri,sa mai fac chestii...dar vremea mi-a tras teapa si am vrut sa termin in gradina si m-am gandit ca daca ploua ce sens are sa spal geamurile daca ploaia le va murdari oricum.Voi ce pregatiti,ca la mancare inca nu m-am hotarat?!Vroiam sarmale,dar piciul a cerut marti daca nu ma insel si chiar sa fac iar sarmale nu-s nebuna...Total lipsita de inspiratie si de chef...dar vorba cuiva "pofta vine mancand",asa ca poate maine voi avea mai mult avant.Vremea asta ma termina maxim,as sta numai cu nasul in perna,cuibarita bine la caldura si cu ochii in filme...dar mai trebuie sa si muncim.

    Cine mai pleaca,pe unde si cam ce gateste?

    Sper ca nu ma veti lasa sa vorbesc singura:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...