Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.96


Recommended Posts

Si la mine gata leneveala [:D] ne-am strins de ieri seara pe la casele noastre si reintram in ritm si regim. [:D] Nu ca as fi abuzat pe acolo,insa totusi acasa ma am mai bine sub control.

 

Pastai verzi inabusite cu usturoi si piept d epui la tigaia grill pentru astazi,pentru miine trebuie sa ma gindesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 754
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aha, ok. Eu am facut varza cu afumatura, s-a vrut varza calita, in final a iesit mincarica de varza. Ca noutate, am pus mult marar verde si i-a dat un gust foate bun si deosebit. Insa mie imi place mai mult mincarica din varza cruda, asta a fost murata.

 

Apoi am in plan chiftele. Dupa ce se termina varza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, ai avut urechi de porc? Din ce ai facut racitura? Eu pun carne, dar imi place sa pun si urechi,

urechi n-am pus ca nu mi-au placut niciodata.

sotul a ccumparat niste picioare de porc(partea de jos cu unghia...cum se spune). cica aveau si urechi dar n-a luat ca erau prea multe in tavitza. si el la fel zice, ca piftiile cu urechi se fac.

 

am mai adaugat si vreo citeva bucati de carne maccra si  dintr-o oala m-am ales cu 3 castronele, dar suficiente cit sa ne facem pofta.

W nu maninca...a luat o data  de gust doarr obligat fortat...si normal cu o gramada de remarci cit e de disgusting .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aha, ok. Eu am facut varza cu afumatura, s-a vrut varza calita, in final a iesit mincarica de varza. Ca noutate, am pus mult marar verde si i-a dat un gust foate bun si deosebit. Insa mie imi place mai mult mincarica din varza cruda, asta a fost murata.

 

Apoi am in plan chiftele. Dupa ce se termina varza.

cum e minccarica de varza...o varza calita cu sos?

 eu intotdeauna la varza pun marar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...