Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim astazi?Cap.96


Recommended Posts

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 754
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Acum mi-am amintit ca am si eu niste pungi de astea din plastic(vorba vine ca nu e o punga obinuita cred)in care poti face carnea,ins anu le-am foosit inca,de fapt am si uitat de ele.

 

Letitia,eu am facut carne la punga maggi si a iesir buna.Insa sunt mai ieftine astea fara nume si fara condimente [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana eu folosesc de alea care vin cu tot cu condimente, dar sint pungi transparente, din plastic care nu se topesc in cuptor. Fiu-meu maninca, noi nu prea mincam gaina in general. Mi se pare plictisitoare carnea de gaina, mai ales pieptul.

 

Cred ca azi fac un curry pentru baieti si vad ce fac pentru mine. N=am mai facut demult curry.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana eu folosesc de alea care vin cu tot cu condimente, dar sint pungi transparente, din plastic care nu se topesc in cuptor.

Da,de alea spun eu ,la noi se gasesc de la Maggi sau Knor,cu condimente direct.

 

Insa eu am cumparat si pungi simple(din plastic)in care bagi carnea(puiul,pulpe,piept)si ce condimnete doresti tu.Am sa incerc la legume pungile astea...uite ca mi-a venit o idee,un mix de legume ccondimentate.Poate fac chiar pentru duminica ,la gratar ca ma gindesc ca o sa ma aglomerez daca fac si legume pe gratar...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...