Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim astazi?Cap.96


Recommended Posts

  • Răspunsuri 754
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Daaa, asta. Iese tare buna!! Eu fac si salata curcubeu cu ea, adica o cutie rosie, una alba, un ardei verde gras, unul rosu si unul galben, ceapa verde, lamaie si patrunjel. Mananci de rupi... :)( uite-o:

Cu ton ai încercat și ceapa roșie? 

Și lămâie. ..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, asta. Iese tare buna!! Eu fac si salata curcubeu cu ea, adica o cutie rosie, una alba, un ardei verde gras, unul rosu si unul galben, ceapa verde, lamaie si patrunjel. Mananci de rupi... :)(

 

uite-o:

Fac si eu ceva asemanator dar adaug naut fiert, putin ulei de seminte de sesam si garam masala praf.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

combinatia de ton cu fasole nu ma atrage deloc, nu stiu de ce.

 

in schimb aseara am combinat un dip excelent din ton, avocado pasat cu furculita, iaurt, lamaie, piper. s-a evaporat!

 

Lili, salata doar de naut, sau naut si fasole amestecate? eu ador salata de naut cu menta, ardei iute, lamaie si bucatele de muschi afumat cubulete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

   Deja visez numai boabe de fasole rosie cu tot felul de verdeturi langa [pofticios]  [pofticios] ...dar sa ma trezesc la meniul de azi:mazare fresh,chiftele,ciorbita de zburatoare cu dovlecel si un alt fel de chec cu visine(am vreo 4retete si nu stiu care era "cea mai cea").

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...