Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tabara NERF - cea mai tare vacanta pentru copilul tau!


redactor

Recommended Posts

  • Administrators

Tabara NERF - cea mai tare vacanta pentru copilul tau!

 

Site oficial: www.tabaranerf.ro

Copilul tau asteapta vara cu nerabdare? Transforma-i vacanta intr-o experienta extraordinara!
Tabara NERF este prima tabara pentru copii organizata de NERF in lume si va avea loc in aceasta vara, in Romania! citeste despre aceasta tabara aici.

 

http://www.desprecopii.com/Images/SitePages/nerf-mare-26042016.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, si al meu ar fi mers cu placere si as fi facut tot posibilul sa il trimit, daca s-ar fi putut. Dar nu se poate. Trebuie sa cumpar jucariile si sa sper ca din miile de parinti care au facut la fel, sa fie el unul din cei 10-15 norocosi .. e ca si cand as juca la loto. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mare nebunie cu Nerf - acum 2-3 ani aveam numai cartuse portocalii pe sub canapea pin casa. :) 

Dau din casa, dar de ziua lui ,in noiembrie, al meu sot a trecut pe lista de cadouri pe care si le doreste un anume pistol NERF, pe care l-a primit de la prieteni..... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai nu e asta concursul?

"Poți câștiga prin tragere la sorți două locuri în Tabăra NERF: unul pentru copilul tău și unul pentru cel mai bun camarad al său. Trebuie doar să intri pe www.tabaranerf.ro , să înscrii codurile de pe produsele NERF participante la campanie și să acumulezi minim 200 de puncte. Mai mult, fiecare cod înscris îți poate aduce unul dintre cele 500 de premii instant și îți crește șansele de a câștiga un loc dublu în Tabăra NERF!"

 

ca si eu am citit de cateva ori, ca doar am doi disperati in casa cu Nerf :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...