Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici FIV-oase, dar nu fitzoase :)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 279
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a iesit bilirubina 4 si a zis ca mai asteptam cu vaccinul pana pe 6 iunie desi nu mai arata deloc icteric. Dar a vrut sa fie super precauta. Am luat Infanrix dupa ce l-am cautat 2 saptamani......exista un site unde gasesti stocurile existente in farmacii si trebuie sa suni repede sa-l rezervi. Noi am gasit la Sensiblu -ul de vis-a-vis de spitalul Colentina. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele din Bucuresti, ati angajat vreuna bona? Eu am inceput sa caut dar niciuna nu imi pare potrivita sa ii incredintez copilul. Am gasit zilele trecute o d-na care imi inspira incredere si azi m-a sunat agentia ca si-a gasit de lucru in alta parte...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, imbratisari doamnelor si pupici bebelusilor  [flo2]

 

Am zis sa intru sa va salut. Intru zilnic pe DC, va citesc...dar daca nu am ce sa spun nu ma bag aiurea in discutie  [:)]

 

Bogdana, eu am optat pt cresa dar sigur ca Eric al meu e mai maricel... Am gasit cresa iar de la final de August vreau sa-l ducem. El face 2 ani in Ianuarie...eu incep munca in Decembrie dar am zis sa avem timp de acomodare si, daca n-o fi pe placul Printului Mostenitor...sa avem timp sa ne reorganizam :)) Tu cand te intorci la job?

 

Am planificat plimbarile din vara asta: 15 zile pe coasta Spaniei (BTW am facut pasaport...omggg...horror experienta), in August 5 nopti la Navodari si inca niste we prelungite pe la munte. Cam asa...

 

Fete din Bucuresti (si nu numai), poate reusim vara asta sa ne vedem cu piticii intr-un parc...hm?

 

Va pup [flo2]  [flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bogdana, am inteles. E micut la 6 luni si intr-adevar e ft bine ca te-ai gandit sa nu-i schimbi mediul de viata. Insa, daca ti se pare o optiune, cresa la care eu voi duce pe Eric are grupe baby de la 6 luni. (Si cu siguranta sunt mai multe crese care au aceasta facilitate)

 

Buun, lasam deschisa discutia cu intalnirea din parc :)

 

O seara faina!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu deja am reinceput sa lucrez, plec 2-3 ore pe zi. Il las cu sotul meu....amandoi lucram pe cont propriu asa ca facem cu schimbul plecarile. I-am gasit cu toate in mjlocul casei azi [:-)))] Bebe urla, paturica si 2 prosoape aruncate in mijloc....facuse pipi pe tati de 2 ori la schimbat  [:-)))] tati era...thank God ca ai venit! [pk]  Bona nu pot....n-as putea cu cineva strain prin casa, sunt dusa, stiu ...dar asta sunt  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi e tare greu sa il las dar nu am incotro pt ca voi fi plecata 8-10 h pe zi. Tati se descurca bine cu el dar si tati e plecat 8h. Am decis sa imi montez si camere de supraveghere in casa ca sa fiu sigura ca o sa vad minut cu minut ce face bona :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...