Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

N-am izbutit sa ma impac cu nici una foarte mult timp.

 

Are efect o perioada...eu nu am riduri,doar lucrez cateodata in mediu toxic si cu mult praf si microbi si tenul e uscat pe pometi,gras in zona T si in rest ma ustura cam de la orice crema.

 

Acum am luat una cu uleiuri nu stiu de care,de la bioten...de fapt am luat-o pentru mainile Evei...vad ca merge si pe fata dar nu foarte bine.Desi am incercat mai multe...pentru ten mixt ..nici una nici nu matifiaza nici nu are efecte deosebite.Ba mai mult ma ustura fata cam dupa orice crema.Nu stiu ce sa mai incerc....oi fi eu defecta.

 

Nu mai zic ce mi se umfla ochii daca dau cu chestii de alea pentru pielea din jurul lor...

desi nu-s alergica efectiv la nimic....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai zic ce mi se umfla ochii daca dau cu chestii de alea pentru pielea din jurul lor...

desi nu-s alergica efectiv la nimic....

 

Eu cred ca exact de asta se umfla, ai alergie / sensibilitate la anumite ingrediente.

Incearca dermato-cosmetice, poti gasi ceva potrivit.

 

Mie mi se pare ca nu neaparat ridurile dau un aspect imbatranit fetei (am vazut si persoane de 16 ani cu riduri de expresie) cat pielea fara fermitate / lasata. Obrajii stau altfel, linia maxilarului nu mai e la fel de pronuntata etc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Acum folosesc Vichy Idelia

http://www.vichy.ro/anti-age/CREM%C4%82-CU-EFECT-DE-NETEZIRE-%C5%9EI-ILUMINARE-IDEALIA/p7688.aspx

 

Am folosit si Roche Posay, Ivatherm, Nivea, cate si mai cate.

Pentru tipul meu de ten actual (fost acneic acum gras, dar nehidratat), crema asta chiar nu incarca tenul, matifiaza si este hranit.

Ma dau seara, eu nu suport cremele de fata dimineata, habar nu am de ce. Nu pot sa ma dau [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...