Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

IGCSE 2016


Recommended Posts

Azi la ICT a facut binisor, dar media va fi compusa din lucrul din clasa plus examentul de azi, deci media ar putea fi un A, insa daca o fi B in final n-o fi bai. Miine are matematica, apoi istorie (inca o istorie!!!!) apoi chimie, biologie si fizica. [zirea] 

 

Termina vinerea viitoare! Sa vedem miine la mate, al meu nu e deloc matematician, La primul examen spera la un A, nu mai mult! Sa vedem ce-o face miine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Răspunsuri 75
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

Are A* la istorie, chimie si business studies. La celelalte a ratat A* cu un punct doar.

Si A* luat la matematica de anul trecut.

Initial ;a materiile cu A - ne-am gandit sa cerem o renotare pentru ca ar putea lua usor A*  pe linie - dar pana la urma ne-am gandit ca e foarte bine si asa,  [clo]

Oricum de acum A levels conteaza.

 

SI a luat si AS la matematica. - cu A.

Si la engleza a luat A si a depasit unii copii foarte buni - nativi de limba engleza. (iar Andrei nu e mare cititor  [il] )

Tinand cont de faptul ca a inceput engleza de la 0 acum 6 ani - mi se pare o performanta super.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Are A* la istorie, chimie, matmatica si business studies. La celelalte a ratat A* cu un punct doar.

Initial ;a materiile cu A - ne-am gandit sa cerem o renotare pentru ca ar putea lua usor A*  pe linie - dar pana la urma ne-am gandit ca e foarte bine si asa,  [clo]

Oricum de acum A levels conteaza.

 

SI a luat si AS la matematica. - cu A.

Si la engleza a luat A si a depasit unii copii foarte buni - nativi de limba engleza. (iar Andrei nu e mare cititor  [il] )

Tinand cont de faptul ca a inceput engleza de la 0 acum 6 ani - mi se pare o performanta super.

Eu daca ar fii diferenta numai de 1 puct as trimite la recorectat. De obicei aici se retrimite. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...