Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia Carpati travel


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna  [:)]

 

Doresc sa cumpar vacanta prin aceasta agentie si nu stiu cat este de serioasa. Am vazut pe site ca nu au asigurarea in caz de insolventa din 2014...sau poate nu au actualizat site ul...

Stiti ceva de ea?

 

Multumesc  [flo2]

April13

 

daca nu este un secret, care va fi destinatia de vacanta ?

in tara sau in strainatate ?

pentru vacante in bulgaria si turcia am apelat la serviciile agentiilor de turism rezervare.ro, jeka turism si mr peter romania. nu am avut nici-o problema, cu nici-una dintre ele.

o alta varianta ar fi sa incerci sa-ti rezervi vacanta prin directbooking, au si pachete cu charter. si preturile sunt foarte bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vacanta e in tara , la mare. Diferenta intre agentie si booking este de aprox 25%  in favoarea agentiei plus ca sistemul all inclusive nu e disponibil pe booking(vorbesc doar de hotelul ales de mine). 

 

Multumesc tuturor pentru ajutor ! [flo2]

 

eu nu as avea incredere sa cumpar sejur printr-o agentie despre care nu gasesti referinte pe net, al carei site pare a nu fi actualizat sau a carei asigurare de insolventa este expirata.

iti mai vand un pont : daca ai user pe site-ul am fost acolo (punct) ro, site-ul are si agentie proprie de turism, poti cere oferta pentru hotelul dorit, si s-ar putea sa ai placuta surpriza sa primesti un pret bun, poate chiar mai mic decat al agentiei.

daca nu, apeleaza la serviciile unei agentii de turism cu greutate si vechime pe piata, cu referinte pozitive.

incearca si pe directbooking, vad ca au oferte si pentru litoralul romanesc

http://romania.directbooking.ro/litoral-romania.aspx

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CorinaDani  , esti tare draguta si amabila(scriu rar pe forum, dar citesc des si stiu ca esti mereu saritoare). Multumesc  [flo2]

 

Cum ai scris mai sus, asa am facut  [:)]  Am luat prin alta agentie, cu traditie si renumita, cu site actualizat, impresii cele mai multe pozitive si o sa fie ok.  Si la acelasi pret bun.

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...