Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Gravidute FIV-oase (82)


Recommended Posts

Stiu Nikkos...nu incerc sa fac pe inteleapta:( Stiu f bine prin ce treceti....eu am fost mai norocoasa pt ca am reusit repede, dar am citit din urma aproape toate capitolele si ...poate cu 1-2 exceptii, pana la urma toate fetele au reusit printr-o metoda sau alta, mai devreme sau mai tarziu. Eu va tin pumnii cu drag tuturor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna, dragelor!

Revenit de la eco, bb e perfect pt cele 13s.

Are 64.4mm, os nazal present si transnucala 0.88mm, dar pentru siguranta mi-a spus sa fac si trisomia 21, daca doresc si o sa facem.

Dpn a ramas 6 februarie.

 

Si surpriza...se pare ca este [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorina felicitari pentru rezultatul perfect!!!  [flo2]  Ma bucur sa citesc asa vesti bune despre tine! Scrie mai des cum esti si cum te simti. Eu citesc si celelalte topicuri de FIV si am vazut aseara ca te ingrijorai pentru scaderea intensitatiisimptomelor. Nu e cazul, de acum lucrurile se schimba, vei simti diferit. Nivelul hormonal fluctueaza si pe parcursul unei zile dar si de la o zi la alta asa incat si intensitatea simptomelor difera. Deci...no worries!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, Sorina!!! Sa fie bebitza sanatoasa si sa creasca mare si frumoasa! De acum o sa vezi ca or sa scada oricum simptomele de sarcina. Intri in perioada frumoasa cand esti plina de energie. Distreaza-te sau fa-ti treburile acum pt ca la final (dupa saptamana 30-32) o sa-ti fie mai greu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...