Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (82)


Recommended Posts

   Dani,daca pe buletin scrie absenta inseamna ca nu o ai.

   Ca sa atasezi,sub casuta de postare ai doua optiuni:"posteaza" sau "mai multe optiuni de raspuns",alegi cea de-a doua si se va deschide o pagina unde scrii si daca vrei sa atasezi ai o casuta mai jos in stanga "alege fisier"(dai click pe ea,selectezi ce vrei) apoi in dreapta ei selectezi "adauga la mesaj".La final dai click pe "adauga raspuns" si gata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună.

Eu am încercat de pe tel și vad ca nu merge.

 

Vineri âm fost la control și mi a spus ca am IgG anticorpi mărit. A spus sa nu ma sperii ,vrea sa vadă dacă este veche . Acum urmează sa repet analiza la sfârșitul lunii.

 

Mulțumesc Pt răspuns dea78!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     De pe telefon Dani e si mai simplu.Selectezi optiunea"raspunde la subiect" nu cea de "raspuns rapid" si sub casuta in care scrii ai "alege fisierul" de acolo intri in "documente"si apoi in galerie sau direct in "galerie" si alegi...depinde de telefon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Bună. Eu am încercat de pe tel și vad ca nu merge. Vineri âm fost la control și mi a spus ca am IgG anticorpi mărit. A spus sa nu ma sperii ,vrea sa vadă dacă este veche . Acum urmează sa repet analiza la sfârșitul lunii. Mulțumesc Pt răspuns dea78!

 

Daca ai Ig G  inseamna ca ai facut boala si ai anticorpi. Ig M  marit- asta e mai cu bai, ca ar insemna boala in prezent.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună. Am un Samsung g s5 . Am încercat de mai multe ori ... [wow]

 

 

Acum încerc sa nu ma mai stresez pana joi când voi merge din nou la control. Am și analizele făcute înainte de fiv ,se pare ca as fi avut de atunci. 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine pana la 20 saptamani mi-a spus ca am un baietel si "se pare" o fetita. La morfo de trim2, "fetita" devenise tot baietel :)) Asa ca... uneori pot aparea surprize dupa ce afli sexul la o varsta mai mica de sarcina. Acum am 32 saptamani si unul e un pic mai mare decat celalat - asa ca diferenta de marime nu inseamna diferenta de sex ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...