Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gravidute FIV-oase (82)


Recommended Posts

Nikos, bine ai venit aici! Si eu te-am urmarit la babutze si ma bucur sa vad ca ai reusit. Cred ca in trim I nu conteaza daca iei elevit sau femibion insa din trim II femibionul are si pastila cu omega 3. Poti sa iei si elevit in trim II dar sa continui separat si omega 3. E f util suplimentul de omega 3 pt dezvoltarea sistemului nervos a lui bebe. Multi dr nu il prescriu. E f bine ca tu l-ai luat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 633
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc fetelor! Apa, m-am educat sa beau, cam de un an de zile. Inainte nu beam mai mult de 1/2 litru/zi, insa acum am ajuns la 2 litri, poate si un pic mai mult (chit ca ma duc des la baie, mai ales acum de cand sunt insarcinata) si mai iau si din fructe, supe. Am facut progrese mari in privinta asta :)

Wk fain va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, mamici si viitoare mamici!

E normal sa nu am greturi? In afara de arsuri pe esofag, greturi nu am deloc...(ma refer doar la simptomele digestive, pe celelalte le am din plin - urinari f frecvente, oboseala, ceva dureri de cap, sani plini si sensibili, usoare balonare, dispozitii ciudate, pofta de mancare, foame)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor care aveti deja copii, puteti sa-mi spuneti la Filantropia un dr bun ? Ma gandesc sa merg la Wellborn, dar nu stiu daca ei au tot ce le trebuie pentru o nastere cu risc. La Filantropia au sectie de neonatologie, etc. Nu stiu care sunt conditiile, insa pe site se precizeaza ca au si rezerve separate contra cost.

Stiu ca este prea devreme sa ma gandesc la asta, dar...Oricum, la cat de patita sunt, as vrea sa merg in paralel la doi medici pentru monitorizarea sarcinii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...