Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bronz


Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu m-am "bronzat" niciodata la salon.

Si nu stiu de ce am parerea (vad ca gresita) ca ar iesi portocaliu.

De obicei noi de Craciun mergeam undeva la soare si imi 'ajungea' bronzul pina vara.

Iarna trecuta nu am fost si sint tare albicioasa.

Si rochia mea e scurta si un pic decoltata, ar merge un pic de bronz.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am vazut , portocalii ies exact olandezele albe ca branza [:D] care dau iama in autobronzant. De la salon, nu. Cum scria si letitia, iti face acolo o nuanta care sa mearga cu pielea ta. Eu una am fost multumita de ce nuanta am obtinut acolo si mi - au placut si celelalte persoane (   ai un catalog cu inainte si dupa ). Pt nimic in lume nu as risca inaintea unui eveniment sa folosesc autobronzant  singura! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca te bronzezi repede mai bine stai la soare 2 zile.

 

eu sunt fan piele  bronzata, cum a iesit soarele am sarit pe prosop si astept sa ma briinzez. :))

 

 

Am incercat si creme care te 'bronzeaza' treptat, cel mai mult mi a placut una de la DM, nu mai stiu daca Alverde sau Balea.

Autobronzant la cre sa se vada efectul imediat nu am incercat de teama petelor.

In facultate am fost la salon unde foloseau un spray pe baza de miere, m/am exfooliat inainte si apoi m a 'vopsit' fata aia.

Nu mi s/a prut o idee buna exfolierea si epilatul, ca in fiecare por mi/a intrat solutia aceea si daca te uitai f atent parca aveam puncte negre. culoarea a fost relativ ok, am facut un singur strat, ca era primavara si nu statusem absolut deloc la soare, am fost ca vara de bronzata, daca foloseam 2 straturi aratam ca o mulatra.

Cand s/a dat jos a fost mult mai dificil decat la crema autobronzanta, au ramas pete pe parcursul mai multor zile desi ma exfoliam zilnic.

 

daca gasesc poze o sa pun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...