Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noutati? Ce mai faceti? Vacanta? :)

Noi be luptam cu caninii de jos, si nu mananca mai nimic... a! Ba da, nisip, se servește cu degetul din galetusa :)) si piersica o înmoaie in apa de mare si o linge nevoie mare :) ma oftic ca mi se pare ca a si slabit putin , are niste piciorușe firave... si maini la fel :( abia aștept sa erupa o data si sa se reapuce de mancat!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

Weekendul asta am fost la Zoo-nu prea a constientizat ea, mai mult s-a bucurat sa alerge pe alei.

Sambata a servit ou fiert la micul dejun. I-a placut maxim.

In rest alergatura maxima-nu se poate sa stea masina in curte degeaba [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uu.. mie mi a fost teama sa o las libera oe alei la zoo, doar in parculetul din fata maimuțelor a alergat, ca mie una mi e o frica de animale. .. la tarcurile mari de ex. La cai sau mai stiu eu, s ar putea strecura.. sau ma rog,;asa mi se pare mie :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca pentru nici pentru mine nu a fost ok.

Am zis sa mai scoatem copiii din casa, dar in afara faptului ca am murit de cald la propriu si imaginea un sine a fost dezolanta(asa mila imi era de bietele animale, nu mai zic ca unele dintre ele mi se pareau slabe).

in concluzie marea evadare de ieri nu prea a fost apreciata nici macar de copii. Data viitoare ne reorientam [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost putin nor azi, dar ok, pe seara stropi si vant... dar ca la mare, trec repede norii ca bate briza in continuu...

Ne prostim la maxim, azi s a maimutarit in oglinda cu niste bentite cu urechi, nu prea nimerea sa le puna dar... țipa si rezolva mama imediat :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...