Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si sunt hotarata sa mai limitez si tv( nu ca s-ar uita f mult, din contra) dar nu de alta are cutii cu jucarii la care umblu doar eu cand sterg praful. Ea nu se joaca cu ele vrea doar sa se plimbe. Trebuie sa invete sa se joace si cu jucariile, ca vine vremea rea si nu mai poate umbla toata ziua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Inca nu am fost la Dr. Saptamana asta avem programare, I.am facut analize de sange si trebuie sa merg sa.l si vada.

Nu cred ca e vreo boala a copilariei, nu are mimic pe corp, cred ca e prea devreme sa ne pronuntam.

 

Febra face de sambata de la pranz. Oricum, in primele 3 zile, nu are ce sa.i faca, tot la antitermice ajungem.

 

A mai avut in Julie, in episod cu febra, l.a tinut o zi jumatate (cand am vb atunci cu asistenta, mi.a zis sa.l urmmaresc si daca in 3 zile nu.i trece sa vin sa.l vada Dr.). A fost OK pe urma.

 

Vineri am plecat la tara, ne.am oprit la cumparaturi iar Matei a ramas cu mine in masina. A fost agitat, plangea, tipa, l.am scos afara din masina, cu greu l.am linistit. Era putin transpirat si ma gandesc ca de acolo i se trage. La tara a fost racoare, noaptea se dezveleste.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Matei e cu toane, vrea sa manance singur, cere "gunga" = lingurita, da laptic, mancare pe el, dar daca nu ii fac pe plac iese scandal.

 

Stiu ca nu e bine, ca cine il vede poate sa spuna ca e razgaiat, rasfatat, dar nu suport sa.l vad plangand, mi se rupe sufletul. In we am ridicat putin tonul la el si imediat m.a mustrat constiinta.

 

Am observat ca daca ceva nu ii convine, daca vrea sa.ti atraga atentia, daca te striga si nu ii raspunzi, imediat lasa boticul si plange. L.a strigat pe taica.miu in we, eram la masa, nu stiu cum s.a uitat tata la Matei, a inceput sa planga. S.a linistit cand s.a dus la tata si l.a luat in brate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy pe mine de mult nu ma mai intereseaza gura lumii. Poa"sa zica ce vrea, eu fac ce consider ca e cel mai bine pt puii mei si pt confortul meu psihic.

La Ioana am mai gresit, dar acum la Iulia clar fac doar ce cred eu nu ce cred altii.

Am mai spus odata- cel mai usor e sa ti se puna etichete, asa ca tu mergi pe drumul cel mai confortabil pt voi [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...