Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am încercat iarăși mersul de mana pe strada, de data asta si cu o prietena, să o ținem de ambele.... Eșec lamentabil, tamara se masează jos, si nu mai pleacă până nu îi eliberăm mâinile sau o iau pe sus. Ca un măgăruș.... Si in brațe se zbate să scape, sau sta teapata ca o scândură doar doar îi dau drumul singur pe strada, să alerge în toate direcțiile, să se agate de produse, de cărucioare, să se așeze în fund unde vrea ea să studieze pietre..... Oof :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Anda si la noi e la fel. Are zile si zile-zile cand vrea de mana, zile cand vrea sa faca ea ce vrea. Si eu mor de frica sa nu zboare in fata vreunei masini.

V-am spus cand eram la mare ca ne-a oprit un domn sa ne intrebe daca am vazut un copilas? Mi-a inghetat sangele in vena efectiv. Era transfigurat si el si sotia si fratele mai mare. Cred ca l-au gasit ca sotul meu fiind mai inalt a putut sa vada mai departe. Pt un copil fugise destul de departe de parinti.

Atunci am realizat ca nu poti da vina pe nimeni, e suficient doar sa clipesti. Sa ne fereaca Dumnezeu de asemenea socuri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, am ajuns acasă :)))! Cam derutată maimutica, cam bâzâit puțin pe drum, dar se vede că a crescut fata, ca acum se joacă cu mai multe jucării. Din pricina asta, tare ma gândesc să o dau la creșă, pentru că a stat cu copii si e clara diferența. Cu mine nu vrea să se joace așa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Geuta, asa am auzit si eu ca beneficiem de stimulentul de insertie pana la 3 ani.

 

Matei al meu face numai boroboate...s.a ales cu ditamai julitura pe frunte, obraz si putin din ploapa.

 

Nu sta locului o clipa, sambata s.a manjit cu vopsea...pe pantalonii de trening abia primiti si pe un tricou "mai bun"....in 2 reprize. Vrea sa se urce pe bicicleta verisorilor lui, l.am prins inainte sa cada de pe o masuta mai joasa, deschide usa la soba si zice uff iar apoi baga mana inauntru ( am fost la tara in we).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si tamara exact când am ieșit de pe centura, a trebuit să trec pe altcineva la volan ca nu se oprea deloc. Daisy, eu m-am obișnuit să facă praf toate hainele, degeaba vreau eu să o îmbrac frumos ca evfetita. În parc s-a tăvălit prin pietriș/pamant, si pe burtă și pe spate... :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...