Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Ah bravo v-ati hotarat. La ce cresa va merge?

Ai back-up in caz de raceli &co? Eu de aceea am ales sa o pastrez pe doamna ca daca raceste nu are cu cine ramane acasa.

cat despre nazdracanii fara numar, eu nu am fire albe dar cred ca nu mai dureaza mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Anda te inteleg f bine. Noi stam la curte si acum e safe pt ele, dar cum iesim afara intampinam aceeasi problema- mizeria( si asta e doar una din probl). Din pacate nici eu nici sotul nu ne putem lua liber oricand, tocmai de aceea am exclus cresa acum si o pastram pe doamna.

Dar cred ca din toamna o voi da la gradi.

Cat despre parul pe moate si noi suntem la fel.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu stiu cum sa procedez, eu sunt obișnuită la curte, am crescut așa, rămân siderata cand văd cum e in parcurile dintre blocuri. Cel puțin în zona mea, de multe ori îmi stau multe replici pe buze, ma abțin, dar apoi îmi pare rău. As vrea să găsesc puterea de convingere si atâta forță să le explic fără ceartă celor care fac mizeria în parc ca.... E urat, nesănătos, ca si copiii lor stau tot acolo. Sau celor cu câinii fără pungute, oameni îmbrăcați frumos, aranjați, domnișoare cochete, domni în vârstă care pb au pretenții de educație.... Își scot câinii să facă kk peste tot, eventual la scară vecina, așa am văzut că se procedează, fără să le pese că restul oamenilor calca in el. Îmi vin niște valuri de căldură în cap când văd asta, dar sunt absolut sigură că dacă deschid gura, nu fac decât să mă bâlbâi si sa spun ceva agresiv, efectul fiind zero barat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...