Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Aaha. Înțeleg. Încă nu i-am dat miere. Ii mai pun în gustare susan, migdale, chia, germeni de grau, drojdie... Nu toate o dată, nici măcar zilnic. Ma gândesc că astea sunt nutritive dar ajută și la o stare de sănătate bună. Eu zic ca pana acum s-a manifestat excelent, nu a luat stafilococul meu, nu a luat virus de la var-su, nici altceva, deși a fost în contact cu oameni, copii, animale... Să vedem la Gradi... Doamne ajuta sa fie ea cu un fond genetic așa bun! Eu una nu sunt oricum bolnăvicioasă , dar am pus pe seama faptului că mereu iau cate o "minune" d-asta :)), toată lumea râde de mine cu capsulele mele de usturoi de ex., dar eu nu am mai făcut o răceală care să țină mai mult de 2 zile cred că de 8 ani!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai nuuu, ea are nasul robinet, ce sa aspir ca ii curg continuu, strănută si ii ajung în bărbie, mai trage câte un plâns, iar da drumul... Ii trag, șterg, curat cat de des pot, dar se produc p banda.... Sunt destul de aposi si transparenți, dar o încurca la respirat mai ales când stă întinsă. Îmi trebuie ceva să îi usuce cum ar veni... I am făcut aerosoli cu ser , e ceva mai bine. Sper sa treacă repede. Altceva nu are. Adică bazdaci dar cu ăștia sunt obișnuită :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...