Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Ei, cum se simt puișorii? Tamara a făcut și diaree ieri, era doar cu tati acasă care s-au panicat din cauza ca s-a lăsat cu întins până la spate, dar s-au descurcat. De atunci aștept cu sufletul la gură următorul scaun, între timp regim. Am avut noroc că are niste cereale noi, în formă de bilute, care îi plac și de care a mâncat, ca în rest a cam refuzat orice.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tocmai ce mă gândeam că fata mea nu a avut absolut nimic 1 an de zile... O fi de la contactul cu colectivitatea, o fi slăbită de la stat la mare prea mult, o fi supărată de tentativele cu cresa... Ma tot gândesc de unde i se trage. Asta pentru că eu sunt de principiul că psihicul contează, si când ești fericit nu se lipesc bolile. Sau cel puțin la mine funcționează.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raportam si noi febra azi noapte pe la 2 si plimbat muci pana s-a trezit.

Asa ca ia-o, aspir-o, nurofen si picaturi in nas. In max 30de min si -a gasit starea de confort si a adormit.

De dim i-am facut aerosoli si nu mai avea febra. Am sunat-o pe doamna si i-am zis ca daca e maraita sa o culce mai devreme ca somnul nu a fost unul calitativ.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine, adică am scăpat de diaree, mucii aposi si transparenți sunt tot acolo, deja fac parte din tabloul familial, si eu , si tati. Tamara e veselă și se joacă, râde, lipește abțibilduri peste tot, inclusiv pe fețele noastre, se "spala" singura, ea așa crede că face dacă da cu buretele cu apa pe o bucățică de piele :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai cat ma bucur de vestile bune Anda!

Si Iulia a scapat de febra am ramas doar cu muci care acum s-au colorat in galben. Ii trage singura cu aspiratorul de nas, e asa haioasa [:)]

Doamne ajuta de sanatate la toata lumea , e singurul lucru pe care mi-l doresc

In mom din astea realizez ca de fapt e cea mai de pret.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...