Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Iulia a inceput sa fie un mic papagal, repeta ultimul cuvant din propozitia pe care o zicem noi [batcap]

 In seara asta vroiam sa duc prosopul ei de baie la baie. La care ea Tu tu si vrea sa planga. Dupa care am realizat ca se referea la ea pt ca noi am intrebat-o mereu: tu vrei/ tu vii/tu ne iubesti? Si de aici a dedus ea ca tu inseamna eu [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

Am fost la pediatru de miercuri si nu are fata nimic. De fapt febra nu a mai facut de vineri dimineata, dupa care a facut sambata noapte, cand s-a trezit din cauza mucilor. Acum e mai bine si cu mucii, aseara a dormit toata noaptea.

In schimb banuiesc si maselutele alea de la 2 ani de care ziceai tu Anda, ca nu mai colaboram deloc.E vesnic nemultumita, nu vrea sa se schimbe ( are acelasi body pe ea de ieri de dimineata :((.  Ori poate fi si efectul post raceala. 

Investigam, rabdare sa avem....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daisy, multă sănătate! Geuta, abia aștept să fie toată lumea bine!! Nici nu o mai duc la Gradi deocamdată ca acum tușesc eu. Si sincer ma gândesc serios să nu o mai duc deloc iarna asta, ca se trezește si târziu, se face si frig tare dimineața, eu oricum sunt acasă cu ea dimineața, nu se pune problema de activități acum că sunt prea mici... Ma rog, am multe argumente să nu o duc, l stiu si pe cele pro dar eu inclin spre nu. Caut bona si mai văd ce se întâmplă.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Matei sta de vreo saptamana cu mana in gurita, in spate de tot...am controlat si e zona cam umflata.

 

Mai devreme, fiind suparat ca nu il iau in brate, s.a aruncat pe burta si si.a spart buza.

 

Nu pot sa fac cate ceva prin casa, vrea in brate, este mereu incolacit de picioarele mele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Iulia la fel baga degetelul in spate de tot. 

Anda si eu gandesc la fel despre colectivitate. Din acelasi motiv am dat-o pe Ioana la 4ani la gradi. A fost totusi cam tarziu si acomodarea destul de grea. Pe Iulia o dau la anul dar dupa vacanta de iarna o s-o duc( va avea 3ani si o luna).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...