Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La mine una e liniște și pace, programul e destul de stabil, tamara adoarme singurică în camera pe la 22, dar cu desene programate 20 de Min. Chiar dacă se oprește tv am urmarit-o si nu bâzâie, sta cumintica si se joaca cu iepurii până adoarme. Cred că ar merge si fara tv, chiar am de gând să îl scot, dar a fost o soluție de moment la bazaiala si la păzit până adormea... Vom vedea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

În schimb mă supără cu suzeta, de ceva vreme nu mai vrea să iasă din casă fără, si uneori a trebuit să i-o dau, chiar des adică, dar stau cu grijă ca își strâmbă dinții sau ca trage aer rece pe gură. În fine, am stabilit cu tati să ne străduim cat se poate să nu i-o dăm :)) si de necaz ca nu are uneori mănâncă o pungă întreaga de rondele de orez, mai nou preferate :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer te felicit ca o lasi sa doarma in camera ei si pentru ca adoarne singura.

La noi Iulia adoarme singurica cu mine langa ea, dar eu cand ma culc, ma culc langa ea. Am mai spus problema e la mine. Am tot felul de frici(nejustificate ar spune sotul) [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Iulica a inceput sa vb mai mult si relativ corect.

Sa stii ca eu nu ma stresez cu suzeta. Le are la discretie pe toate 4. Stiu sigur ca va renunta la ea intr-un final asa cum a renuntat si la altele. Si nu ma mai deranjeaza nici gura lumii :)). Ioana a primit didi la 2 ani ca ieseau niste maselute. La 2. 6 ani a renuntat singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...