Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Buna,

Mici, mici dar cu ce personalitate, as adauga eu [batcap]

Nu stiu cum sunteti voi dar la mine weekendul este foarte solicitant.

Luand in considerare ca sambata si duminica se trezeste cel mai tarziu la 06.30, va dati seama ca ne tine domnisoara in priza toata ziulica. Noroc ca doarme si ea la pranz, ca altfel eram roboti de-a dreptul. De ex ieri a dormit 3 ore timp in care ne-am uitat si eu si tati la un film. A fost  [fal]

In rest nu sta frate in casa deloc. tot timpul afara. Poate ca si stam la curte si de aia, dar curtea inca nu e tocmai safe pt ea. Trebuie sa o nivelam cu niste pavele, asta cand o veni si vremea buna....., si asa toata ziulica fie pe strada, fie cu vrum vrum. Sa nu cumva sa plece vrum vrum fara ea ca e jale .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sambata am fost sa o ducem pe Bulinuta la tara.

Pai stapaneste zmeul daca poti [:-)))] . Hai la gaini, hai la ham, hai la plimbare pe jos, cu caruciorul, hai sa urcam scarile de 10 ori.

A si sa nu va spun ca prajea mama niste chiftelute si efectiv saliva langa ele. I-am dat sa guste putin ca erau de porc, dar de unde nu s-ar fi oprit. Adica alea bune, coapte in cuptor bleah si astea si prajite si de porc yammy [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara tati a avut program cu Ioana. au fost la teatru, la inghetata si eu am ramas cu micul terorist acasa.

Pana la urma am plecat la sora-mea sa se joace cu nepotul ca sa-si consume energia tot cu un copil. Sa-i fi vazut ce se jucau. Cu ocazia asta a gustat si dintr-o clatita pe care a facut-o unchiul. Mama mama ce i-a placut.

A fost super ca daca stateam doar eu cu ea acasa sigur ma facea KO. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...