Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Iulica face dus in cabina mare, a noastra. Sta tacticoasa sa o dau cu gel de dus dupa care ia dusul si se limpezeste singura.

Cand iese de la dus se suie pe inaltatorul Ioanei de la chiuveta eu cant si ea danseaza goala. E asa haioasa [:-)))]

Despre pupici, sa nu care cumva sa plecam fara sa o pupam. Inclusiv doamna, ca altfel e jale mare. Totusi nu intinde decat  caputul la straini, obrazul e pt familie [fal] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Latest news :) : lactobacilii în nasul meu nu au funcționat, pentru că nu erau bacilii care trăiesc de obicei în nas , mă gândeam și eu, dar am zis să încerc, în schimb se pare că va fi disponibil in curând în România sprayul care îi conține pe aceștia, si cu care se tratează , adică se previn infecții orl.

Veste buna, zic eu :)

Aseară mi-am introdus în nas ( din nou :))), ceva nou, ulei de cocos bio, cu miros de cocos adică, ca auzisem că e antiseptic si ca ajuta la tratarea afecțiunile respiratorii. Eram disperata ca se mutase Buba cu puroi in bara cealaltă, si nici nu puteam să mi ating nasul de durere. Ei bine, azi dimineață am fost mult mai bine, adică pot sufla nasul liniștită, Buba e micuța si nu prea mai secretă. Hmmm... O să vă anunț dacă am găsit leacul minune, peste câteva zile de uns !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...