Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fulgi de nea, decembrie 2014 - cap. 6


Recommended Posts

Cat au stat copilasii vostri de Revelion?

Iulica s-a culcat la 21.30 iar Bulinuta la 22.45, a vrut sa o trezesc sa vada artificii dar nu a fost in stare:)).

Aseara m-a impresionat rau Iulia. Ea inainte sa o culc cere sa o pupam pe rand: eu, tati si Nana(Ioana). Numai ca aseara Ioana a dormit la mama, si Iulia zicea : Nana pup, Nana pup....

Asa ca am cautat o poza de-a Ioanei si i-am dat-o. Vai cat a pupat poza..... m-a facut sa plang putin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, 

 

Aseara pe Matei l.a adormit tati, eu abia ma tineam pe picioare. M.a strigat continuu dar pana la urma a adormit.

Peste noapte, cand mi.a fost mai bine am facut schimb de locuri. A simtit cand m.am pus langa el si s.a cuibarit la pieptul meu.

 

Acum vad ca iar ma simt rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce scumpa este Iulia [:)] dragostea de sora/frate nu se compara cu nimic.

 

Noi mai vrem un bebe, dar am zis saa

mai asteptam putin, sa ne bucuram de perioada asta minunata, de nebuniile si dragalaseniile lui Matei.

 

 

V.am zis ca este un mare zvapaiat, nu stiu cum de are atata energie. Tot timpul ar topai, dansa, alerga. Vrea sa faca tot ce facem noi, nimic nu.i scapa.

 

O faza dulce de acum 2 nopti: inainte de culcare l.am intrebat cum il cheama, nu mi.a zis, in schimb zicea "al tau". Zic bine, intreb a cui este mami..."a tati", apoi il intreb al cui este tati..."a mami", apoi iar il intreb al cui este Matei..."a tati, a mami". [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarye bine, eu ma bucur când va citesc :) exact și eu mai vreau un bebe dar sa fie tama mai mare să îi acord atenția cuvenită :), dar mie mi-e teama de vârstă, nu as vrea sa mă prindă 40 gravida...

Tamara ne cheamă cu "  și eu", când vrea să facă ceva cu vreunul din noi vine, ne ia de mână și cică și eu :)), 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tamara sare din pat :(( stăteam încă liniștită că pe asta nu o bifasem. Azi era nervoasă că o lăsasem in pat și a pus frumos piciorul pe margine că o balerina și top jos. Am auzit bufnitură și am gasit-o pe jos, cu sânge la botic, că își mușcase buza, a trecut asta, dar acum nu o mai pot pune in pat la culcare și nu am nicio idee ce sa fac, cum sa o adorm când ea vrea sa alerge prin casă.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...