Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

 

 

Buna dimineata fetelor, Am absentat o perioada....dar motivate si acum ce vad aici??? Unde sunteti? Toate bune cu voi? Pupici si de la noi!

Buna Manuela ti-am simtit lipsa ,in grupuletu nostru nu prea mai e  activitate ,unele persoane au fost excluse din grup  si tot asa [fal]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata fetelor!

Pacat, am vazut si eu ce s-a intamplat. De felul meu sunt adepta caii de mijloc....eu nu as pleca d etot de aici. Nici aici nu resusesc sa va urmaresc 100%...in partea cealalta nici atat nu as tine pasul.

 

 

La noi au fost 3 zile de nastere in ultimele 10 zile si muuulte activitati cu cei mari. Stam numai afara.

Elena creste frumos, inca numai cu titi. Suntem pe scutece de bumbac de cand e cald si se usuca repede. Avem emotii ca urmeaza diversificarea si noi vom fi in Ro toata vara...cine stie ce si cum va accepta papica e mai greu in deplasare. Mai ales la caldurile din Tm.

 

Monika, mai sunteti in Ro?

 

 

Ale mult success cu nunta si nu te stresa!

 

 

Restul lumii sper sa sunteti cu totii sanatosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sotul meu  a avut ceva probleme cu piciorul si din nou am avut surpriza ca desi platim asig practic nu suntem asig la spitalele mai bune...asa ca iar nervi stress etc...in plus eu am fosty cu toate pe cap el neputandu-se deplasa.

 

 

Fetelor ati facut vaccinul impotriva tuberculozei? Cel in brat?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manuela ma bucur ca esti inca aici noi avem botezul in 2 iulie nunta am avuto in 2013 si noi santem toata ziua afara e foarte cald si eu m-am gandit sa ii fierb un cartofel si un morcovel de la noi din gradina si sa incep sa ii dau la Carla ii cade parul foarte mult sper sa nu ramana fara pana la botez.Va pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...