Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

va multumesc frumos fetelor! [il]

 

 

Nici eu nu cred ca are legatura cu botezul...e ceva legat de varsta asta cand incpe sa descopere lucruri noi si se chinuie sa invete diverse. Orice achizitie se face cu mare consum de energie...

 

 

sa va zic cum ne jucam noi....

 

 

o tin pe genunchi si o intreb...unde-i tata? nuuuu-i...unde-i Radu? Nuuuu-i....ii iau pe toti la rand si cand ajung la numele ei ma bucur si zic: uite-o pe Elena si rade si ea din tot sufletul. asa s [il]-a obisnuit cu numele ei. 

 

 

Ziu anu prea are rabdare sa suga dar noapte e tot la lactobar. vai....cand ma gandesc cum va fi al vara in Ro deja ma apuca disperarea...O sa stea numai legata de tit....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pe mine ma necajeste acum caderea parului. Peste tot e plin de ele desi il tin tot legat si sct suvite intregi in ifecare dimineata cand il pieptan....

Si inca ceva...sunt f constipata...oare nu ma hidratez sufucient? Avand in vedere ca si alaptez exclusiv?

 

 

Voi aveti cumva aceste probleme?

 

 

Pupici si o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

manuela, si mie imi cade parul la greu, si eu il tin in coada :)

la fell e constipata sunt si eu, incerc cu surplus de fibre(semintele de psyllium nu si0au faciut efectul, colon helpul la fel). Acum iau niste fibre si shake-ul de la Herbalife. Sunt mai ok, in sensul in care ies la 2-3 zile(am dor o sapt de cand am inceput cu Herbalife)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Manuela, imi place mult jocul vostru! O sa il imprumutam si noi :) Si eu am exact aceleasi pb cu parul! Mai putin cu constipatia! Si mananc numai prostii, desi alaptez exclusiv. Noroc cu kg in plus pe care le mai am, ca sa aiba si Sofi de unde sa ia niste proteine :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut acesta imagine si pot sa spun ca asa e si cu copiii...cu primul totul e complicat, esti rupt de oboseala tot timpul.....apoi tot mai usor. 

Nu stiu cum reuseam sa fiu complet epuizata cu un singur copil si ajutoare de nadejde tot timpul langa mine (mama, soacra, sot) si acum singura cu 3 si sotul schiop si tocmai am participat la un festival de plimbare care se organizeaza aici anual:

 

 

Ne-am plimbat timp de 4 seri la rand cate 5 kilometri copii+ parinti de la toate scolile din sat...ELena nu a fost cea mai tanara participanta, erau bbi mult mai mici.

 

 

 

Pupici si un weekend linistit. Noi maine cred ca facem gem de caise. [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monika, eu nu am folosit in alaptare, eu am pb mai vechi si anume de acum vreo 2 ani cand am renuntat la tigari. Nu fumam decat 2-3 tigari pe zi, dar se pare ca contau... In alaptare poti folpsi seminte de psyllium, tarate si tot felul de fibre. Eu le-am incercat pe toate. Sa vad ce reusesc acum cu fibrele de la Herbalife

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...