Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

Deci merg la farmacie si immi cumpar prebiotice? Eu le beau nu? 

Noi nu avem din alea, nici nu stiu daca exista la noi asa ceva. Le ia el.

Nu te poti duce la un pediatru particular si sa ii explici situatia: ca Domi plange dc nu face caca, si se chinuie...poate iti da prebiotice, poate iti da altceva pentru reglarea tranzitului(Debridat)....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

ROSEROZE ce mai faceti atat am cautat in forum sa vad cine a nascut in acceasi zi cu mine si in sfarsit te-am gasit.Cf bebe?

Buna mămici,

Ale salutareeee, multumim mult de intrebare. Pitica este bine , creste...are 7 kg si 65 cm este vioaie ziua si din ce in ce mai curioasa, iar noaptea doarme de la 21.30 pana la 06.00 dimineata. In rest....am avut botezul s-a descurcat impecabil, a fost scufundată de 3 ori( eu am crezut ca fac infarct), cu vaccinurile a fost ok , mai avem infanrix la 5 luni( l-am amânat pentru că nu am fost de acord sa faca combinat cu rotarix) si acum sunt fooooarteee stresata cu faptul ca nu face pipi noaptea decat rar si f putin. Urmează sa facem sumar de urina :((. Cam atat despre noi, voi cum sunteti???
Filofteea toate gandurile bune vi le transmitem sa depășiți cu bine perioada nefasta.
Monika încearcă sa vb cu un pediatru care sa NU iti recomande supozitoare ,evita-le cat poti
Va pupam dragelor!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Buna mămici,

Ale salutareeee, multumim mult de intrebare. Pitica este bine , creste...are 7 kg si 65 cm este vioaie ziua si din ce in ce mai curioasa, iar noaptea doarme de la 21.30 pana la 06.00 dimineata. In rest....am avut botezul s-a descurcat impecabil, a fost scufundată de 3 ori( eu am crezut ca fac infarct), cu vaccinurile a fost ok , mai avem infanrix la 5 luni( l-am amânat pentru că nu am fost de acord sa faca combinat cu rotarix) si acum sunt fooooarteee stresata cu faptul ca nu face pipi noaptea decat rar si f putin. Urmează sa facem sumar de urina :((. Cam atat despre noi, voi cum sunteti???
Filofteea toate gandurile bune vi le transmitem sa depășiți cu bine perioada nefasta.
Monika încearcă sa vb cu un pediatru care sa NU iti recomande supozitoare ,evita-le cat poti
Va pupam dragelor!

 

asa si noi....eu l-am lasat si pe aleza la putica goala sa vad cum face pipi(in jet sau in picaturi, cat de des etc), daca plange sau maraie cand iese pipi....Face in jet(ziua), nu f mare, dar face, face la 45 de minute si nici nu maraie. Tot trebuie sa ii fac sumarul de urina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buna mămici, Ale salutareeee, multumim mult de intrebare. Pitica este bine , creste...are 7 kg si 65 cm este vioaie ziua si din ce in ce mai curioasa, iar noaptea doarme de la 21.30 pana la 06.00 dimineata. In rest....am avut botezul s-a descurcat impecabil, a fost scufundată de 3 ori( eu am crezut ca fac infarct), cu vaccinurile a fost ok , mai avem infanrix la 5 luni( l-am amânat pentru că nu am fost de acord sa faca combinat cu rotarix) si acum sunt fooooarteee stresata cu faptul ca nu face pipi noaptea decat rar si f putin. Urmează sa facem sumar de urina :((. Cam atat despre noi, voi cum sunteti??? Filofteea toate gandurile bune vi le transmitem sa depășiți cu bine perioada nefasta. Monika încearcă sa vb cu un pediatru care sa NU iti recomande supozitoare ,evita-le cat poti Va pupam dragelor!
Carla are 6,300 si 63 cm nu pune foarte mult pe ea pt ca face caca foarte mult din cauza dintisorilor ,noi astpetam sa ne cheme dr pt vaccinul de 2 luni pt ca nu l-am facut in rest e bine a inceput sa faca iarasi cu nasucul nu stiu ce sa mai fac,gangure toata ziua descopera in fiecare zi sunete noi ,prinde cu manutele,saliveaza foarte mult de la dintisori,mai putin si avem si noi botezul pe 2 iulie.Va pupam [pup] Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...