Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Bulgărași drăgălași de Februarie 2016 - capitolul 2


Recommended Posts

 

 

Da ...shit happends...Ale cum e Carla saliveaza mult?Dominik a primit o zi jumate lp si deloc tzitzi ca am luat tratament si de ieri cum il pun la tzitzi suge 2 min apoi urla :( dar daca ii dau din sticla o bea cu ochi inchisi si cu suspine o savureaza insa la san urla...eu oricum nu ma las si tot sanu il bag in gurita dar ma dispera cat urla :(

Da Carla saliveaza mult baga tot ce prinde in gurita si ii iasa bubite in jurlui guritei de la saliva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Noi am folosit un bax de 90 buc in 3 sapt si caca face doar la 3 zile in schimb muuult pipi. Am trecut la marimea 4 e mai ok

Deja la nr 4 [fal] Si pe Carla o cam strange la cartabosi nr 3,mai avem un bax si un sfert a vedem,de la cate kg e nr 4?Domi cate kg are?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Deja la nr 4 [fal] Si pe Carla o cam strange la cartabosi nr 3,mai avem un bax si un sfert a vedem,de la cate kg e nr 4?Domi cate kg are?

 

7kg deaia iam luat nr 4 ca il strangea si pe el la cartabosi acum e perfect :)

Fetelor Dominik imi refuza sanul in favoarea biberonului ce ma fac???? E mega agitat la san si iam dat azi doar san si nu a dormit a plans etc si acum la 20 iam dat biberon cu lp 100ml la baut dintro doara si sa culcat :(( jur ca mor de tristete....ce sa fac

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

7kg deaia iam luat nr 4 ca il strangea si pe el la cartabosi acum e perfect :) Fetelor Dominik imi refuza sanul in favoarea biberonului ce ma fac???? E mega agitat la san si iam dat azi doar san si nu a dormit a plans etc si acum la 20 iam dat biberon cu lp 100ml la baut dintro doara si sa culcat :(( jur ca mor de tristete....ce sa fac
Si daca te multe?Eu am o prietena in Ger care are baiat de 4luni si de cand a nascut se mulge si ii da cu biberonu Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...