Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trump versus Hillary


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si vreau sa adaug ca sint satula pina in git de asa zisele valori crestine fluturate de catre politicieni. Un adevarat crestin traieste dupa cum crede de cuviinta dar politicienii care arunca acest praf in ochi sint cei mai plini de amante, aventuri, minciuni, avorturi, etc.[/quote

 

Foarte bine punctat! 

Omu asta pledeaza  contra avort  pe cand viata lui nu neaparat  personala  pt xa se expune  la maxim, e vraiste.

Cate relatii  a avut ?

Pitzipoanca  care e cu el se vrea a fii prima doamna? ??!!! [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, de ce eviti întrebările incomode care ti se pun ?

 

S-o luam pe rand ...

 

Deci tu doresti o societate in care avortul sa fie interzis prin lege ?

 

Este asta o îngrădire a drepturilor femeii de a decide ce face cu viitorul si corpul ei ?

 

Daca tu ai voie sa decizi cum iti traiesti viata, de ce doresti o lege care sa îngrădească viata altora ?

 

Poti te rog sa imi raspunzi punctual la întrebările de mai sus ...fara exemple din Biblie, ci cu DA si NU si apoi cu cuvintele tale ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In plus, de la cat de minunat e Trump, ce business man de valoare, ce copii de succes, ce de taxe o sa scada, ce de joburi o sa aduca, ce de curatenie printre emigranti ...vad ca s-a ajuns la motive ca "sa interzica avortul", "sa interzica casatoriile de acelasi sex", "sa promoveze valorile creștine" ...

 

Eu cred ca o sa iasa un razboi civil de o sa ne manace sufletul si bruma de prosperitate pe care o avem ...bine, asta daca chiar se apuca sa faca ce bate acum campii ...dar e foarte posibil sa nu faca nimic. Daca iese președinte, o sa ma bucur daca nu face nimic ..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand un crestin accepta tot ce ee in lume si e PC, nu se mai poate numii crestin.

 

oare paul , petru, si ceilalti apostolii si toti crestinii care au fost omoriti...de fapt de ce credeti ca au fost omoriti?

 

pentru ca punctul de vedere al unui credincios crestin e total opus punctului de vedere al societatii, al necredinciosilor...

 

credeti cumva ca ei ar fi fost vreodata pro-choice, sau pro casatorii gay?

 

eu nu ma astept ca sa fitzi de accord cu mine de asta am spus de citeva pagini ca nu am aceasta intentie...iar daca eu vreodata imi voi schimba opinia atunci nu am cum sa ma mai numesc crestin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In plus, de la cat de minunat e Trump, ce business man de valoare, ce copii de succes, ce de taxe o sa scada, ce de joburi o sa aduca, ce de curatenie printre emigranti ...vad ca s-a ajuns la motive ca "sa interzica avortul", "sa interzica casatoriile de acelasi sex", "sa promoveze valorile creștine" ...

 

Eu cred ca o sa iasa un razboi civil de o sa ne manace sufletul si bruma de prosperitate pe care o avem ...bine, asta daca chiar se apuca sa faca ce bate acum campii ...dar e foarte posibil sa nu faca nimic. Daca iese președinte, o sa ma bucur daca nu face nimic ..

 

 

hai ca poate nu o sa fi asa de rau...a mai aparut o fatza pe scena politica: Evan McMullin...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ca toti ce au primit botezul in rit crestin sint crestini. Adica de unde pina unde Michelle hotarasti tu cine poate fi numit crestin si cine nu?  Si cu celelalte religii ce facem btw, ii interzicem si pe ei? Ca nici ei nu se pot numi crestini. La cite religii sint in America, riscati un razboi civil de toata frumusetea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...