Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trump versus Hillary


Recommended Posts

Sunt curioasa, la fel i-ar zice si unei femei violate? Sau unei fetite abuzate de cineva din familie?

 

Nu toate sarcinile se intampla pentru ca femeia in cauza nu a stiut de contraceptie. Sunt nuante atat de multe care ar trebui luate in considerare...

 

 

ioana, dupa parerea mea nimic nu justifica o crima....2 rele nu aduc nimic bun.

idea e ca nimic din ceea ce facem sau nu facem nu e departe de iertarea lui Dumnezeu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ce te face sa crezi ca ma agit?

sunt cit se poate de calma...vorbim, ne spunem pareri...eventual mai "dam " cite o info celor care au grija de dosarele personale.

cu asta m-ai convins  de ce crezi ca trump e si el crestin .

 

revenind la subiect  si din cercul meu personal sunt multi care "cica" il vor vota pe trump pentru ca e impotriva negrilor si emigrantilor.  toti acesti multi sunt emigranti si ei.  [clo] asa ca nu imi ramane decat sa nu fiu de acord cu ei si atat.    pana nu te vezi tu  singur , fara gandurile altora in oglinda nu te poate arata nimeni cum esti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma asteptam la realism si la decenta. Mi se pare discriminator si jignitor sa asumi ca femeile care fac avort sunt fie needucate fie sarace sau curve. 

La fel cum mi se pare jignitor si discriminator pt femeile needucate , sarace sau curve sa se presupuna automat ca ele fac avorturi.

Pur si simplu m-a dat pe spate aceasta afirmatie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma asteptam la realism si la decenta. Mi se pare discriminator si jignitor sa asumi ca femeile care fac avort sunt fie needucate fie sarace sau curve. 

La fel cum mi se pare jignitor si discriminator pt femeile needucate , sarace sau curve sa se presupuna automat ca ele fac avorturi.

Pur si simplu m-a dat pe spate aceasta afirmatie.

 

Din pacate, cam asa gindesc foarte multi votanti cu Trump. Exact asa.

 

Republicanii au un razboi impotriva oricaror minoritati printre care se numara si femeile. Negru, imigrant, femeie, musulman, gay...la zid cu tine.

 

Nu ma mira absolut deloc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma asteptam la realism si la decenta. Mi se pare discriminator si jignitor sa asumi ca femeile care fac avort sunt fie needucate fie sarace sau curve. 

La fel cum mi se pare jignitor si discriminator pt femeile needucate , sarace sau curve sa se presupuna automat ca ele fac avorturi.

Pur si simplu m-a dat pe spate aceasta afirmatie.

 

presupunerea iti apartine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...