Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Trump versus Hillary


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

not so fast ladies! not so fast!

Statistic vorbind democrati si republicanii sunt la acel nivel called " historicaly low" d 29% si R 26% , so called independents sunt 42%. Correct - nu sunt peste jumatate din populatia cu drept de vot dar numarul e impresionant. Adaugam in ecuatie GJ are pentru un independent un procent impresionant in poll ( 10 % this week) si ca Jill incurajeaza suporterii lui Bernie Sanders sa nu  voteze cu hilary .

Nu stiu de ce dar  eu cred :  alea jacta est not yet !

 Da inteleg ce spuneti - dar eu m-am americanizat

nolens volens, so I still believe we won't get stuck  with the 2 worse  presidential candidate of America!  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meh...pentru ca GJ sa fie inclus, ii trebuie polls mai sus de 15% ceea ce nu prea se va întîmpla. Si nici nu stiu daca a cistigat nominalizarea partidului. Partidul nu are nici un loc in Congress (Senate or House). Șansele sint mai mult decit slabe. Eu nu împărtășesc "viziunea" libertariana deloc. Nu sint de acord cu foarte multe din idei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil multumesc. Asa intelesesem si eu, de aia nu pricepeam postarea castanei1. La noi nu s-a pomenit niciodata de personajele sus mentionate.

Da...si la noi la fel,e ca si cum totul se duce intre Trump si Clinton!Asa am inteles eu!

 

Eu as vrea sa stiu de la doamnele din America,la ce se refera cind spun ca Clinton are bube(stiu ce fel de bube se refera ,nu la ceva furuncule ce le-a avut in tinerete si trecut [:D] )

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...