Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Calendarul gradinarului vesel (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 536
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    Estrogenice sunt multe,dar de testosteron inca nu am cautat...dar daca insisti Vale ma pun in actiune:))).Mie inca nici un estrogenic nu mi-a facut ceva in plus,nici nu mi-a crescut nimic mai mult...poate doar kilogramele [:-)))] .Nu ma plang pt ca nu sunt multe la inaltimea si varsta mea:))).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

     Daca te-ai referit la mine ca miniona Jenule,nu sunt.Am 168cm/57kg.Azi nu am nici o sansa sa intru in gradina....poate doar cu barca [:-)))] ,dar voi desface visine sa bag in cogelator(ca sa nu treaca ziua degeaba).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nebunatice! [flo] Eu vreau ceva sa le ridice pe țiți ca dupa alaptat doi copii mi-e ca in curand o sa dau cu șutul in ele. Cu maracuja/ fructul pasiunii sunt prietena de mult, chiar am mancat multa inghetata din acest fruct in concediul asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aia nu e camelie? Ioana, riscurile maternitatii sa zic asa, pe vremuri aveam o colega care spunea " titi soseta, se ruleaza si se intro baga in sutien" . Dezavuez profund, fireste,  acest limbaj non academic!  [:-)))] deea, am notat , deci nu miniona, doar supla!  [vampa]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...