Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Calendarul gradinarului vesel (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 536
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In baie nu ai loc? F frumoase, mai ales cea in doua culori! 

 

Din pacate nu. E la fel de ingust ca cel din dormitoare. Geamurile cu tot cu pervazuri, ma cam enerveaza pe mine ca au un sistem mai naspa de inchidere,  sistem aiurea de nu l-am mai vazut nicaieri decat aici in UK. 

 

Pe pervaz cred ca mi-ar incapea doar orhidee de alea pitice si ghiveci micut. Poate pe cea lila as putea-o ingramadi pe pervazul din baia de la etajul 1. Acum sta pe pervazul geamului la bucatarie care e aproape dublu de lat. As putea pune si pe cele mari dar sunt inalte. Pe aia galbena am pus-o pe masa si cea roz acum sta pe masuta din colt de la usile spre gradina. Ce mi-ar mai place sa pot tine orhidee in geamurile de la lounge.... uff visez! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

    Si aici am mazarea pe care de maine voi incepe sa o recoltez

 

   Nu exista modalitate de pe tel sa atasez mai multe poze deodata?E enervant sa postez cate una:(((

Bine macar ca poti pune poze de pe telefon(desi sunt tare mici,am observat la toata lumea ce pune poze direct de pe telefon),eu am incercat si nu merge,nu-mi "da nicio explocatie"...insa nu merge.

 

Dea ,ce gradina frumoasa ai,ce e "minijungla"aia cu steagul? [:-)))] [:-)))] Rosii,marar...ce mai ai acolo????(edit :m-am mai uitat odata si nu sunt rosii)

 

edit Bostaneii tai m-au facut sa-mi imaginez...prajiti(pane in special insa sa-i faca cineva si s ama cheme si pe mine la masa [:-)))] [:-)))])cu usturoi si otet!!!!! [flirty] [flirty] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...