Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Brexit sau nu?


Recommended Posts

Este o realitate in sine tine de statistica concreta, nimic interpretabil. Nimeni (in afara de tine acum) nua facut nici o clasificare sau (des)calificare a celor care au votat. Imi pare rau daca nu poti trece peste prejudecati. Sunt adeptul argumentelor. Restul sunt bla-bla -uri cu valoare zero.

 

Este o realitate in sine tine de statistica concreta, nimic interpretabil. Nimeni (in afara de tine acum) nua facut nici o clasificare sau (des)calificare a celor care au votat. Imi pare rau daca nu poti trece peste prejudecati. Sunt adeptul argumentelor. Restul sunt bla-bla -uri cu valoare zero.

 

 

io cre' ca sunt asistati social  [clo]  le- o fi dat ceva zahar  Farage si astia de au vrut afara. pacat ca nu au dna ca la noi, ca sigur e vorba si de frauda masiva  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 692
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

Letitia, calm down. Noi doar discutam aici si fiecare are voie sa aiba o opinie. Se numeste democratie de idei  [flo2]

 

Noi suntem comentatori de pe margine. Dar si membri UE asa ca putem sa ne dam cu parerea.

 

Inteleg ca esti bucuroasa de Brexit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a intamplat si acolo ca si aici si probabil in alte parti: cei in varsta tot spera ca vor trai ca in tinerete [:D] , cei fara studii spera ca o sa aiba de munca la alegere si pe bani multi. Si unii si altii pentru ca atat ii duce capul sa creada ce le sufla in urechi niste politicieni, care "le vor binele ".

Nimic nou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io cre' ca sunt asistati social  [clo]  le- o fi dat ceva zahar  Farage si astia de au vrut afara. pacat ca nu au dna ca la noi, ca sigur e vorba si de frauda masiva  [:-)))]

lucialu - ok am inteles - nu ai niici un argument... doar arunci comentarii fara nici un continut.  devine puerila orice discutie cat de cat logica. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reacție tranșantă a liderilor EU: UK trebuie să înceapă demersurile de părăsire a organizației, cât mai rapid. Orice întârziere va mări incertitudinea.

 

http://www.bbc.com/news/world-europe-36618317

 

Edit: În loc de Octombrie, cum propusese Cameron, liderii EU propun ca negocierile de exit să înceapă săptămâna viitoare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...