Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Brexit sau nu?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 692
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si nu e bine asa ? Daca ai avut o experienta pozitiva ii lauzi , daca nu spui adevarul . Feedback.

Doamna, scrie:

"Deci cand au fost astia in UE? !"

 

Se vede ca avem notiuni diferite de 'feedback' ....si sint sigura ca DOUA luni au fost mai mult decit suficiente sa cunoasca in aprofunzime poporul englez, viata in Anglia, etc......

 

Si aici ma opresc, Dau doamnei cuvintul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saraca. Dc ar fi votat cu ramanerea era din start socotita fata desteapta. Asa, trece in randurile celor purecatzi la dinti, iq, etnie, pungi etc care au votat exit. Din pacate sunt de acord cu pretenu', dc era fata desteapta, el nu era boyfriendul ei. 

 

Hammm...sa fi stiut ceva unii de au venit la Deveselu et co? Ca parca nu ii vaz sa fi venind aici numa ca sa aibe de unde sa plece. Aniuei, dupa brexit, cele doo axe sunt paralele. Eu speeeer sa se trezeasca astia de tin fraiele Uniunii, altfel vom vedea noi reconfigurari pe hartile statelor Europei. Putin si cu ei pe de- o parte, Anglia si USA pe de alta parte...Ponta are dreptate, cu astia de la noi de ne conduc suntem varza, ghiveci, tocanita. Oare vom mai fi Romania care suntem inca azi? Daca ar avea un minim de constiinta, ar lasa pe altii mai capabili, care isi iubesc tara! mi-e greu sa cred ca nu mai avem si astfel de oameni in tara asta. Gluma se ingroasa si dincolo de interesele lor personale si lacomia fara margini ar trebui sa se abtina de la a musca ceva ce nu pot mesteca. Cam asta este ce cred ca ne poate paste. Atat ne- a mai ramas de luat. :(

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...