Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Brexit sau nu?


Recommended Posts

Desigur, dar daca nu ar fi pt brexit, s- ar mai povesti?  [:)]

 

Pai stim noi daca nu s-a mai povestit despre perlele ei pe diverse alte teme pana acum? Ca doar nu avem pretentia ca dezbatem pe DC orice se întâmplă pe planeta asta, oricând si cu oricine. Dar e foarte probabil ca don'soara sa fie renumită in lumea ei. Ca deh... asa ceva mai rar.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 692
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai stim noi daca nu s-a mai povestit despre perlele ei pe diverse alte teme pana acum? Ca doar nu avem pretentia ca dezbatem pe DC orice se întâmplă pe planeta asta, oricând si cu oricine. Dar e foarte probabil ca don'soara sa fie renumită in lumea ei. Ca deh... asa ceva mai rar.

 

Pai stim noi daca nu s-a mai povestit despre perlele ei pe diverse alte teme pana acum? Ca doar nu avem pretentia ca dezbatem pe DC orice se întâmplă pe planeta asta, oricând si cu oricine. Dar e foarte probabil ca don'soara sa fie renumită in lumea ei. Ca deh... asa ceva mai rar.

 

 

Nu. Dar stim deja ca lupa a fost pusa pe astia cu brexitul. Ea e un exemplu, nu? Vorbim despre brexit.

 

Bumerangul babiloniei: Londra se vrea in afara UK, alipita UE. Porumbelul a fost scapat si daca e imposibila indeplinirea doleantei in prezent....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramiris,omoram doua pagini pt ce? Am spus:purecati sunt astia de au vrut brexit- naspa,prosti,pakistanezi,cu un picior in groapa etc etc etc Si apar filmulete demonstrative,am mai vazut si altele pe net. Ceilalti, care sunt pro UE  sunt socotiti by default dejtepti, frumosi, tineri etc etc etc Nema filmulete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramiris,omoram doua pagini pt ce? Am spus:purecati sunt astia de au vrut brexit- naspa,prosti,pakistanezi,cu un picior in groapa etc etc etc Si apar filmulete demonstrative,am mai vazut si altele pe net. Ceilalti, care sunt pro UE  sunt socotiti by default dejtepti, frumosi, tineri etc etc etc Nema filmulete.

 

vai de mine, bietele pagini. Daca stiam  ca e asa periculos sa scriu ma abtineam, jur.

 

Ai dreptate, dra aia e de fapt buna de MENSA, prostiile pe care le spune sunt doar  o inscenare ordinară ca s-o discrediteze pt ca are opinii pro brexit.

 

Poate n-ai vazut ca am pus linkul in ideea ca se mai destinde atmosfera. Mai bine ma duc sa-mi vad de weekend ca aici imi tulbur zenul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pai subiectul la care scriem aici e despre brexit, ar fi fost mai relevant sa pun un link cu un sustinator al lui Trump sau cum? Brexit e subiectul zilei, e normal ca tot ce e legat de el sa fie sub lupa.

Ramiris ai 2 variante destepte! !!!

-nu mai citi DC

-sari peste mesajele  mele  si devi su mai desteapta. 

Asta daca nu vede nimebi ca a fist atac la persoana si jigniri! 

Doamna  Ab! ?...cuvantu  va rog! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reciteste iar ce scriu toti.

-Reuters, Financial Times și Fortune sunt niște tabloide în cautare de senzații. Pentru informații corecte din piață apelați cu încredere la agenția mamica11 :).

 

A afirmat vreuna dintre ele ca se muta sediul din Londra la Berlin sau in allta parte EU?

Toate spun acelasi lucru. Centrul financiar ramane Londra dar se reduce personalul.

Ce e greu?  Nu are nici o legatura uniunea europeana cu faptul ca Londra este centrul financiar al lumii . 

 

 

Ha, vad ca deja se fac miscari pentru a fi anulat referendumul. Nu ar fi prima oara in EU cand nu se tine cont de populatie.

 

Cat despre sondajele de opinie ce au scos ca 70÷ dintre votanti sunt inculti si penionari eu zic sa o lasam mi moale totusi. Marea Britanie nu e Romania.  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...