Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Brexit sau nu?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 692
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daaaa...insa si-au taiat ca prostii creanga de sub piciore(cam astea sunt insinuarile inc or si aici si pe internet),datorita faptului ca-s inculti si fara sttudii superioare. [:D]

 

Fiecare da ce interpretare vrea. In orice caz, studiile superioare nu sunt o garantie a inteligentei sau a culturii.

 

Adevarul este ca unii se bucura, unii sunt dezamagiti, unii regreta votul dat, altii nu.... ce va fi se va vedea  in urmatoarele luni.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa , e adevarat . Eu cred ca DarkBendis stie ce vorbeste avand in vedere experienta ei cu oamenii . O mandrie pentru noi sa ne reprezinte acolo.

 

Aoleu, eu nu reprezint pe nimeni [:)] Numa' pe mine, parerile mele personale sunt ale mele, si se bazeaza pe experienta mea - deci sunt subiective (exact ca parerile oricareia dintre noi); cand dau parerile altora de obicei citez sursa, sau cel putin incerc [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Adevarul este ca unii se bucura, unii sunt dezamagiti, unii regreta votul dat, altii nu.... ce va fi se va vedea  in urmatoarele luni.

Exact asta spun si eu.

 

Acuzatiile astea directe,indirecte ,aiuristice chiar nu-si au locul pentru ca nimeni nu stie ce va fi cum va fi ,nu numai pentru ei -englazii,ci pentr noi toti cei ce traim pe continentul asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...