Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Dana, nu ai inteles ... Alex nu a facut criza, nu a plans, nu a tipat ...eu am fost cu criza.

 

Mi-a comunicat pur si simplu ca nu merge la meci fara pantaloni, ca nu vrea pantaloni inchiriati si gata ... orice spuneam eu, el o tinea pe a lui ...vreau la hockey, nu vreau sa ma scoti, nu port pantaloni inchiriati, nu stiu ce s-a intamplat cu pantalonii mei, nu-nu ma scoti de la hockey ...

 

 

 

 

pa masura ce citesc ma ambalez... sa vezi tu ce bin eii pica daca te uiti la el ferma si serioasa si i spui:

 

dragu' mamii, ai 12 ani (atat are?) si nu esti in stare sa-ti ai grija de pantaloni, inchiriati nu vrei, pai in chiloti atunci, scumpul mamii!

 

ia-ti gentuta de antrenament si in masina acum. si daca bate din picior, la fel de calma ii spui: acum in masina, sau il chem pe taica-tu sa te ia pe sus...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A scapat datorita manusii gasite la fata locului care nu i se potrivea, nu?

 

Datorita acestui caz, familia Kardashian a devenit celebra, Eu sint in urma, scuzati daca s=a mai scris deja.

 

Nu ...a scapat pentru ca strategia apararii a fost sa bata moneda pe ura rasiala impotriva negrilor si pe reputatia pe care o aveau politistii LAPD de a incrimina negrii cu orice pret, chiar cu pretul implantarii de dovezi false ...

 

Manusa a fost intr-adevar unul din puctele slabe ... s-a gasit o manusa la locul crimei, care era XL, deci foarte mare, care avea urme din sangele victimelro si ale lui O.J. ...la care apararea a zis ca asta a fost unul din elementele aduse de politisti ca sa-l incrimineze pe eroul negru O.J. ... au luat manusa de nu stiu unde, au stropit-o cu sangele lui O.J., au adus-o intr-o punga, au muiat-o prin sangele victimelor si au lasat-o in curtea crimei ... ridicol, efectiv ridicol !!!

 

Porcaria a fost ca teoria a fost atat de ridicola, incat l-au pus pe O.J. sa probeze manusa ...care nu i s-a potrivit pe mana ...ceea ce a indus dubiul ca ar fi putut fi a lui.

 

Explicatia ar fi ca manusa a fost uda (de sange) si s-a strans, sau ca O.J a incercat sa o bage pe mana in tribunal avand o alta manusa de latex, ca vezi Doamne nu putea sa o atinga direct cu pielea ...

 

Alte argumente ale procurorilor au fost ca un set de manusi similare, acelasi produs, fusese cumparat  1luna in urma, de la Bloomingdale, de catre Nicole, care in discutie cu vanzatoarea i-a spus ca este un cadou pentru O.J. ...si s-au gasit si niste poze in care O.J. purta manusile alea ...

 

Nimic nu a contat ... oamenii cand nu vor sa auda ceva, pur si simplu nu aud. Si dac anu aud, cum sa rationeze ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca v-ati amuzat asa de tare de intamplarile socrelului, sa va mai spun una tare de tot. Acum 3 ani a venit singur la noi, fara socrela. Ajunge la O'Hare, trece de controlul pasaportului, de vama, toate bune, isi ia bagajul de pe banda rulanta, apoi ne reunim la iesire pasageri. Fericire maxima ca trecuse cu tot plafarul (noi cerem mereu sa ne aduca tarhon murat la borcan, (aici este tare scump ), cimbru, leustean, stiti voi:)

Ajungem acasa, dam noroc cu o bere, ne povesteste cum a fost drumul, etc, apoi da sa desfaca bagajul mare, cel de cala. 

Na dracie ca nu se deschide. Si ne uitam si cercetam pe toate partile valiza buclucasa. Si gasim intr-unul din buzunarele exterioare o scrisoare de la Ambasada SUA catre un ofiter din Kirghistan,  Hristo B (e fictiv).

Deci socrelul luase valiza unui ofiter (capitan sau maior nu mai sunt sigura ce era) care mergea la o conferinta in Florida. Era si numarul de telefon al hotelului unde sta si durata sederii (cam 5-6 zile).

Vreau sa va spun ca ne-a lovit pe toti un ras isteric imaginandu-ne cum bietul ofiter nu are uniforma de gala cu el sau chiloti de schimb.

Am sunat la hotelul respectiv sa ii spun omului ca valiza lui a facut un extra stop la Chicago, nu l-am gasit si am lasat mesaj la receptie.

Am facut iar un trip pana la aeroport sa ducem valiza buclucasa si am luat adevarata valiza acasa. Tot plafarul era intact:)  Cred ca nu este reuniune, petrecere sa nu pomenim de patania asta si sa ne amuzam copios:))

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Ca in meet the parents, mai urma sa gasiti in valiza socrului, biciuri, dildos, echipament din piele neagra, reviste sexi, etc. Vai nu mai pot de ris!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimi la cafea [cit] .

N-am vazut pozele lui Aqai.  [:(]   [pace] Nu ma mai joc asa, la ora cand voi povesteati si puneati poze eu alergam dupa bicicleta lui Alex. [bicic] Dap, a venit vara si am intrat in pita , ca sa citez o clasica in viata. Ieri am umblat 1.5ore brambura prin parc si pe pista de biciclete cu Alex, am trecut sa vedem si poneii, avem un manej cu cai si ponei pe-aici. Am ajuns acasa fiarta de caldura. Am plecat dupa 18.30 si tot era foarte cald.

De-abea astept week-end-ul sa dorm si de-abea astept vacanta sa citesc in pace si liniste. [pk]

JG mai rezisti cu atatea job-uri ? [flo2]

Carolina, si Alex are admiratori. [fri] Cica, este un baiat la engleza care ma tot sacaie. Cred ca ma place. [soricel]

Letitia, ai fost totala ! [:-)))] Si de care pussy  [:I]  ii iei pana la urma ? [clo]

Ups. mtg.

Ha,ha o sa rideti, l-am intrebat ieri de-i mai trebuie pussy si a zis ca nu prea! Deci va dati seama, daca ma repezeam atunci sa-i iau, aia eram! Bai si eu care credeam ca s=a mai maturizat, dar tot plod este! Acu ii trebuie ceva si sa da peste cap ce tare ii trebuie, acu nici sa auda. Deci bine ca nu i=am luat!!!! Asa ceva, copkiii astia!! [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, e mai usor poate logistic. Altfel, pe unde erai tu ieri cand eu postam poze? erai "camadara de bicicleala" 

 

ni la tine nu cred ca e usor, caci tu servesti de sora mai mare.

 

cred ca fiecare "numar de copii" cu dificultatile lui....

Asa e, cineva foarte apropiat mie are doar 1copil si nu se duce nicaieri cu el ca ea nu are timp. Ea gateste si sotul ei face curat si copilul sta la TV/laptop/etc. Teoretic ar putea, practic nu vrea. Pe vremuri ma mai plangeam ei de una/alta, asa cu titlu de poveste/barfa, si-mi spunea mereu ca ea nu are probleme de-astea. Adica, eu mi le fac singura. 

M-am mai gandit, de fapt, Buflea du-te si i-ai pantaloni. Impinge-l sa faca hocheiul pana la capat si nu ceda, fa ce trebuie ca sa nu se lase de hochei. Cand va fi mai mare o sa-ti multumeasca ca nu l-ai lasat sa renunte. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, nu stiu ce ai facut pana la urma dar iti spun si parerea mea.

In primul rand, fitele nu trebuie incurajate (pentru ca asta cu mi-am pierdut pantalonii si nu merg sa-i caut nici nu vreau inchiriati ci altii noi, e fita, mai ales la sfarsit de sezon).

In al doilea rand, eu sunt de parere ca daca am mancat un rahat (daca nu vrei pantaloni inchiriati nu mai mergi la niciun meci), chit ca am zis-o la nervi si dupa 5 minute nu-mi mai place ce am zis, atunci asa ramane cum am zis. Tine-te de cuvant ca n-o sa mai termini cu lupta asta de clasa in veci. Parerea mea.

Nu-l incuraja cu fazele astea, inteleg ca are tendinta sa fie dominant, poate asa pe termen lung e un avantaj pentru el dar trebuie temperat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tine-te de cuvant ca n-o sa mai termini cu lupta asta de clasa in veci. Parerea mea.

 

 

 

asa zic si eu. incerc sa ma abtin cat pot sa amenint, mai ales la nervi. ca dupa aia stiu ca imi pare rau si nu ma tin.

 

asa ca amenint (mai imi scapa uneori) la rece si ma tin de amenintare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...