Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Pai la interviu mi/a spus ca pot sa operez linistita ce am operat aici. Sa vad, daca nu operez, ma mut si gata. Mi/au spus cei de aici ca ma pot intoarce oricand si ca daca nu imi place ceva acolo chiar ma roaga sa ma intorc, si daca e doar pt 3 luni pana imi caut altceva.

Xio eu sint convinsa ca ai sa operezi si daca prin absurd nu, ai sa-ti gasesti in alta parte rapid. De citi doctori someri ai auzit tu? Cred ca e meseria cea mai cautata din lume! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Haideți la cafea doamnelor  [cit]

Daca nu ma trezeste Alex de dimi, azi dimi imi cântau un stol de păsări la geam la 5.am, m-am obisnuit deja.  [:-@]

Alex s-a trezit si s-a apucat de citit.  [pk] Azi am zi de relas, maine mergem la o zi de nastere. O sa ne topim, aseară a cazut si grindină la noi, vreme de cacao. O duminică plăcuta sa aveti.  [flo2]

Buna dimineata Danuta, eu sint in urma cu cititul. [flo2]

La noi e o vreme super! Doar ca am asa multe de facut ca nu am sa am timp sa profit de vreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladies, buna seara!

 

Am lua notite pina am citit, ca nu se mai poate :)

 

Denisa, sper ca mama ta e bine!

 

Asa cum sper ca fiecare dintre voi care a dat de pamint si de pat si-a cazut de pe scara si altele e bine. Opriti-va, ca daca se trasmite via cafenea si ma invinetesc acum cind trebuie sa ma imbrac de cocktail,va rup urechile :) Sanatate, sa va refaceti rapid!

 

Letitia, mama ce nu-mi palc Karadsian. De fapt nici nu prea stiu ce-i cu ei, o sa fac un google. Nici nu mi-a trecut prin cap ca sint legate de procesul OJ., am crezut ca sint niste fufe care printr-o intimplare au intrat in vizorul publicului si acolo au ramas. Am vazut pe FB o poza cu una din ele, minunatul corp de dupa copil, super sexi si nu stiu ce.. pai eu sint artista, prin comparatie! Parol :)

 

JG, asa am fauct si eu cit a fost RAdu mic, dac-am apucat sa dau din gura, apai asa raminea, oricit m-ar fi dezavantajat pe mine. De pe la 13-14 ani n-a mai mers, pur si simplu, asa ca a trebuit sa imi schimb tactica, am adoptat "numai prostii nu-si schimba parerile" si am mers inainte. Pe de alta parte, la Catrinel nu tine sa nu iti schimbi parerea. E asa de diferita de Radu incit mai nimic din ce-a fost ultra de succes in crescutul lui nu functioneaza la ea. Asa ca la ea, de pe acum, imi schimb parerea dupa ce-mi trec nervii sau supararea. Invat din mers, si cu ea, dar si cu adolescentul de fiu-meu!

 

Otilia, "nora" e teribil de stilata, eleganta, educata, politicoasa, desteapta si frumoasa. Parca n-are defecte, dom'le. Tot ce face face de la excelent in sus! A fost acceptata la colegiul cel mai de prestigiu din Canada, privat, o caruta de prim-ministri canadieni si-au facut studiile acolo, lucreaza doua joburi vara asta (si n-are nevoie, ca ai ei au facut scoli adevarate si acum "suporta consecintele" :)), stie exact ce vrea sa faca mai departe la facultate, pe bune ca ma impresioneaza. Chiar i-am spus lui Radu ca si-a ridicat stacheta asa de sus ca nu stiu ce se face daca se desparte de ea.

 

Pfui, Radu imi face favorul sa se probeze cu camasaaaa.... ma duc, ca nu-l mai prind :) (Tot n-avem pantofi LOL)

Haha Simona! Pantofi pentru banchet? Ghici unde mergem noi azi? Sa luam pantofi pentru banchet!

 

Da Kardashian a fost avocatul lui OJ si asta l-a facut ultra celebru, ca era deja un avocat cu reputatie in USA.

 

Printul mostenitor nu are prietena acum. A avut una, on and off insa acum mi-a zis ca e single! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi ne-am sculat la 12. Doamne ce bine a fost! Pisicile banuiesc ca s-au trezit mai devreme dar cand au vazut ca nu e nicio miscare prin casa, s-au culcat si ele la loc. Acum cele mai au plecat care incotro, fi-mea se alearga cu pisica mica si eu stau sa ma gandesc daca sa fac ceva de mancare sau nu.

 

Dana eu visez la ziua in care o s-o gasesc pe fi-mea citind din proprie initiativa.

 

Xio iti urez succes la noul spital, sa nu fie probleme si sa operezi cat mai mult. Zona e faina si cred ca in 8-9 ore ajungi si cu masina pana in Tm.

 

Leti, habar nu am cum se numesc alea cu lada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, wow, sunt impresionata de descrierea pe care i-ai facut-o domnitei. Intr-adevar, relatiile astea perfecte in adolescenta sunt cu dus si intors. Pe de-o parte e bine, si eu ca parinte mi-as dori ca prima relatie serioasa pe care o s-o aiba copiii sa fie cu cineva frumos, destept, elegant, politicos, educat, etc, cine nu si-ar dori? Pe de alta parte te inteleg ca te gandesti la ce se va intampla daca se vor desparti. Va fi greu sa-si gaseasca alta care sa fie la inaltimea standardelor impuse de prima si va fi imposibil sa nu compare. Nici nu stiu cum e mai bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba, am gresit. A fost cursa de 25 m fluture.

 

puteti sa credeti ca tre' sa platim sa luam programul? In plus fatza de registration fee? Nu-i un capat de lume, dar ca principiu refiz sa platesc. In this day and age ar trebui sa fie online free si sa salveze vreo cativa copaci, nu sa vanda hartii overpriced.

 

asa. Revenim. Buflea, imi pare rau de dezamagirea ta:(

 

era sa patim ieri una similara. Last minute oeri un prieten la cateva strazi mai incolo, in cl a 6a la ei la scoala i-a invitat la ziua lui. Ca nu venisera alti 2 copii si avea locuri libere :)))) ca sa vedeti ce trafic. Baiatul asta e fratele fetitei pe care o place tudor de ani de zile. 

 

Ei bday asta incepea la 5 si era de fapt party at home cu sleepover. I-am spus lui t ca il las pana la 10, ca la 7.30 trebuia sa iesim din casa.

 

ce s-a nacajit.... Ca are prieteni noi ( de vineri is toti inseparabili, vineri seara mi-a stat baiatul asta pana la 10.30 Pm la noi) ca pe el nu-l invita nimeni si acu ca e invitat are si concurs si nu poate sa stea la sleepover... Ca nu se mai duce la concurs.

 

cu buflea in minte i-am zis ca la concurs e musai. Ca e rgistered, am platit fee ( la cererea lui) si echipa conteaza pe el. Daca lipseste pt a party the coach will be dissapointed.

 

si l-am invitat la gandire profunda. Daca vrea sa isi dea obiceiurile si munca peste cap pt ca a new kid ii da atentie, atunci poate nu merita atata efort. a zis ca asa e, am dreptate, da' tot era trist. L-am crezut si i-am atr atentia ca sleepovers or tot fi, mai ales peste vara, dar el are sansa sa show off for all his hard work.

 

si a zis ca de ziua lui vrea sleepover bday party. Am zis, daca nu te razgandeti pana atunci, ca pana in dec mai e timp.

 

asa ca acum e la inot si dupa planuieste sa-si ia nagragii de piscina obisnuita si sa hang out la outdoor pool cu copiii astia iar. Fine by me. Dupa ce verificam de lectii pt luni:)

 

alex in schimb a stat la sleepover, sper ca nu a uitat taica-su sa mearga la 9 sa-l ia acasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...