Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Merci Letitia!

 

Heheh si eu am luat incaltari fetelor sambata : sandale amandurora si pantofi Evei, -50% :).

 

Didi, cu zisul parerii  cu orice pret, eu nu sunt de acord. Unei prietene f bune, am mare grija cand ii spun ceva neplacut si calculez intotdeauna beneficiile spusului parerii mele. Fac asta in primul rand pentru ea, sa nu ii ranesc sentimentele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, super! Si costumatiile, si tortul! Se pare ca ati avut parte de un weekend SUPER!

 

simonna, mama mandra.... Normal ca la categoria "ma laud" cu asa flacau.

 

ai mei copii au stat ieri 4 ore in piscina. Dupa concurs. Din pacate, au uitat sa se faca cu sun screen. Pielicica cea sensibila a lui Alex s-a facut rosie ca racul fiert.

 

daca n-ar fi gasit energie sa bantuie pe la alti copii ieri inca 2 ore, nu l-as fi trimis la scoala azi. Da' daca poate la playdates, poate si la scoala. Am zis :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI bucurosi si FELICITARI copiilor sarguinciosi si BRAVO parintilor

 

ma scuzati ca ingrizez atmosfera insa am nevoie sa ma descarc; m-am hotarat, divortez. nu mai pot continua asa, nu sunt bine si ma detest caci de nervi si stres uneori nu ma pot controla si strig la Lea, si o reped

tremur toata si mi-e teama ca nu voi obtine garda principala pt fata si tare as vrea sa ma pot muta linistita la apartament, sa scap si de drumul lung pt serviciu. zilele astea sper sa reusesc sa vad un avocat, sa ma indrume. si sper ca Lea sa nu ma urasca mai tarziu

intre timp am hotarat sa nu povestesc nimanui nimic, nici prietenilor din preajma, nici familiei. doar voua daca nu va deranjeaza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la mine din prima zi de vara.

Am ratat copii deghizati dar am vazut copil superb de Simonna!

Miss Berry e grozava cu rucsac...e o idee super buna. So noi intentionam sa il bagam pe Ransom in training cind ne intoarcem din vacanta. Trebuie neaparat.

 

Nimic nou pe la noi...ceea ce e OK. Imi plac vremurile "boring"!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...