Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Simona, acela e Atomix ?! Super tare! 

Da, el.

Cred ca am tinut sa le impart cu voi pentru ca si pentru mine era o ipostaza noua, foarte masculina, nu eram obisnuita cu el asa. Si mi-au placut :)

 

 

A-alinta, tu zici de haine si cheltuieli pt prom? Cum a fost la voi?

 

S.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simonna, tot tie Soro, vroiam sa iti spun, sa duci fata la Finding Dory. E asa drăguț filmul, asa de amuzabt, scriptul asa de bine facut ...noi l-am vazut la IMAX 3D ...culori superbe, zgomot pe toate părțile. ..dar si costa frate. Este $20 biletul la IMAX ....valeu

Barbatul in amintirea vremurilor demult apuse (cind s-a lansat Finding Nemo fiul nostru avea 3 ani) a hotarit ca se duce sa vada acest film de unul singur! How sad is this?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din fericire nu e violent :-)) si nici nu sforaie. Nu ne balacarim ca nu-i permit, eu nu sunt colericz si nu vb urat la nervi si daca el incearca sa faca pe desteptul plec si il las sa vb singur insa tot mi se tot confirma vorba "trop bon trop con" (prea bun, prea prost) si nu-l mai suport. maine si joi sunt acasa si sper sa reusesc sa ma vad cu avocata. altfel pt mom inca am sange rece si reusesc sa-mi tin gura. sper sa ma tina nervii in continuare

[grup] Draga mea, te rog nu reactiona la nervi si obseala. Pune in balanta plusuri si minusuri, o poti face chiar aici, unde nimeni nu te judeca. Noi toate aici iti vrem binele si fericirea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu va salut de la tenis. Copiii joaca, eu ii păzesc. Mare pierdere de timp.Am plecat de acasa ca sa ii dam spatiu barbatului sa faca sertarele Flaviei. Si eu, o deșteaptă ce ma aflu, am plecat in șlapi. ..cum sa joc tenis in slapi ?

 

Inventezi un nou joc :))) 

 

Macar alearga ei. Spor la montat! Eu inca mai am cutii ikea claie peste gramada. Sunt joooos pe lista prioritatilor

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru urari!

 

Simonna, merci ca ai sters pozele din replay :). Am facut aniversarea la Musée des Tissus. A fos o aniversare costumata, cu tema costume de epoca. Copiii au fost incantati de vizita la muzeu. Mi-a zis animatoarea ca au pus o gramada de intrebari :).

Partea nasoala e ca gustarea o aduci tu .... :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, va fac pofta la canicula ? [:p]  31grC acum la noi, se simte 34grC.

Trebuie sa merg sa platesc oarece facturi [ups]  si apoi m-au chemat la gradina, sa alegem mazarea. [clo]  La cat sunt eu de gradinareasa m-au nimerit perfect. [fri]  [il]   [:-)))]  Pa.  [flo2] 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, multam de filmulet...l-am salvat si il pun in practica cind ne intoarcem din vacanta. Oricum, lasam ciinii la parintii mei si stiu sigur ca o iau iar de la capat cu trezitul dimineata. Abia am reusit sa il antrenez pe Ransom sa nu ma mai trezeasca la 4:00am si stiu ca il voi lua cu trezit la 3:00am. Tata se trezeste la 3:00am - 3:30am cu pisica asa ca ma inarmez sa o iau de la capat. Acasa acuma se trezeste doar cind aude alarma de la telefonul meu...altfel sta acolo cocolosit in crate (doar doarme in crate, altfel il lasam liber in casa sau daca plecam, serveste garaj la liber). In sfirsit, am reusit sa il pus la culcare la loc dupa pipi de dimineata :) :) ...il las sa se urce pe canapeaua din dormitor si motaie linga Napoleon (care doarme de rupe canapeaua) pina ne trezim la cafea. Mi-a trebuit cam o luna sa implementez programul cu dormit extra si 2 saptamini sa il invat cu alarma.

 

Noi sintem in numaratoare inversa...plecam joi in vacanta si incep sa ma entuziasmez peste masura. I-am intrebat ce vor sa faca si am primit clasicul: "uuuhhhh, I don't know"...asa ca mi-am dat liber la adunat activitati si obiective. Buflea, ai sa fi tare mindra de mine...am color-coded itinerary...printat in 4 exemplare. Am fiecare zi programata cu chestii de facut care imi plac si mie. Au avut sansa sa isi exprime dorintele...dar "you snooze, you lose"! Pe lista asta lunga am bagat si spa time, cooking class si fish pedicure!!! Barbatul s-a impacientat rau de tot la pedichiura cu pesti si acuma incearca disperat sa caute altceva (ORICE ALTCEVA) in vecinatatea salonului. 

 

Normal, randamentul meu la sevici acum se apropie de zero...am mintea in vacanta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...