Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

tii, esti rezistenta, ant!

 

eu pe la 9 transfer trupele la etaj. pe la 9 si un sfert sunt ei in pat, eu la 9.30 cel traziu. cand sunt cuminte la 10 dorm.

 

rau e cand am cate vreun serial ce ma tine si ma culc pe la 11... daca fac asta cateva zile la rand, zombie sunt!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Giiz doamnelor ce matinale sunteti. Eu in wk ma trezesc cel mai devreme la 8h20, si asta sambata ca are Maya pian d ela 9 :). Duminica e grasse mat pana tarziu :). Deci un caine nu ar fi de mine. Ar fi mai rau ca un copil :).

 

fix la fel sunt si eu. Dar rar ajung sa dorm inainte de 11. La 6:30 suna ceasu. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin,

 

Parerile sincere pe mine m- au ajutat enorm.

 

Clar, nu ma complic cu oricine si nici nu deschid subiectu sensibile cu oricine.

 

Acu vreo 5 ani am primit o opinie vina in legatura cu serviciul de ex.

Sau anu trecut pretena mea mi- a dat un Feedback in lagatura cu copii mei, dupa ce au stat La ea. M- a ajutat extrem . Ma saturasem pana peste gat de evaluari: nu- i batut, tu esti punctul lui slab, sau " nu- i normal" etc etc.

 

Ma bucur ca unii mai spun parerea sincera, cand vb cu Ei. Ii simti aproape.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Coca, suntem in gradina la cineva. Noi suntem o gasca Mare mixta. Fiecare aduce cate ceva.

Acu am adus extra o oala de sarmale si o coliva. Asa ca dupa ce fiecare si- a facut Pizza, am facut turte din aluat.

 

Am adus mancare si fiecare a plecat cu mancare. Foarte frumos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin, Parerile sincere pe mine m- au ajutat enorm. Clar, nu ma complic cu oricine si nici nu deschid subiectu sensibile cu oricine. Acu vreo 5 ani am primit o opinie vina in legatura cu serviciul de ex. Sau anu trecut pretena mea mi- a dat un Feedback in lagatura cu copii mei, dupa ce au stat La ea. M- a ajutat extrem . Ma saturasem pana peste gat de evaluari: nu- i batut, tu esti punctul lui slab, sau " nu- i normal" etc etc. Ma bucur ca unii mai spun parerea sincera, cand vb cu Ei. Ii simti aproape.

 

 

pai nu-i vorba ca nu spui o parere sincera. ci cum o impachetezi si mai ales DACA o spui. uneori o parere sincera la momentul inoportun face rau. chiar daca ti se cere parerea respectiva. 

 

multi oameni nu evalueaza corect daca pot sa duca o parere sincera si apoi cand le-o spui se enerveaza si iti devin ne-prieteni. 

 

te inteleg ce spui de copil. atunci parerea prietenei ti-a ajutat fiindca probabil era in linie cu ce gandeai tu, si tu iti cunosti bine copilul.

 

dar probabil si ceilalti care iti spuneau parerile lor "sincere" erau tot sinceri si bine intentionati, doar ca nu stiau despre ce vorbesc. de aia zic ca faptul ca e o parere sincera nu inseamna neaparat ca e realista, ca e binevenita, ca poate fi auzita... e complicat, de la mine.

 

________

 

eu personal cand mi se cere parerea ma gandesc cum sa formulez parerea astfel incat sa fie de ajutor. (deci obligatoriu tre' sa fie si ancorata in realitate, ca altfel nu e de ajutor)

 

dar imi si aleg oamenii cu care conversez, astfel incat sa nu fiu in pozitia de a da un feedback care nu se doreste auzit.

 

asa ca daca ai primit feedback de la mine  [flo2]  inseamna ca ai trecut cu brio "calificarile"  [:)]  dar asta stii deja, ca te apreciez, nu?  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, ai sa fi tare mindra de mine...am color-coded itinerary...printat in 4 exemplare. Am fiecare zi programata cu chestii de facut care imi plac si mie. Au avut sansa sa isi exprime dorintele...dar "you snooze, you lose"! Pe lista asta lunga am bagat si spa time, cooking class si fish pedicure!!! Barbatul s-a impacientat rau de tot la pedichiura cu pesti si acuma incearca disperat sa caute altceva (ORICE ALTCEVA) in vecinatatea salonului. 

 

Normal, randamentul meu la sevici acum se apropie de zero...am mintea in vacanta. 

 

[:-)))]  [:-)))] [:-)))] , ce e aia Soro "fish pedicure" ?

 

Bagi picioarele intr-un acvariu si pestii iti mananca pielitele de pe unghii ? 

 

Aia mai rapitori, taie si colturile ?

 

Vai ..mor de ras [:-)))]

 

Cat despre masajul thailandez, fac pariu ca nimeni dintre barbatii tai nu a comentat ...curiozitatea le-a inchis gura [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...