Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ouch! Dar cu spatele parchezi? Ca eu stiu persoane care parcheaza numai cu fata...

Interesant ca trebuie sa dai iar examen sa iei carnetul. In multe tari e doar hartzogaraie, plata si control medical.

 

 

parchez cu spatele, dar nu lateral :) chiar imi place sa parchez cu spatele, in parcare. 

 

aici e carnet pe etape. eu nu am full, adoar cumva de learner, care e valabil 5 ani. in astia 5 ani nu m-am invrednicit sa-l upgradez la din cel definitiv. mereu au fost alte cele pe lista :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Camasa neagra cu cravata colorata sau all black. Tare frumos arata imbracat la costum!

 

Eu nu mai zic nimic pentru ca incerc sa rezist la canicula si asta imi ia toata energia. Nu mai stiu altceva decat munca si canicula :((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, eu votez cu negru pe negru. Frumos foc printul si smecheros.

 

Aqai, e prima oara cind aud de carnet de learner pe 5 ani...na, cit traim invatam. Succes la carnet. SInt convinsa ca il dovedesti!

 

Eu sint pe ultima suta de metri. Teoretic am un raport de predat si ma lalai fara nici un fel de rost. Adica pur si simplu nu imi vine sa il termin. Ma apuc de 10 alte chestii. Trebuie sa imi predau expense reportul si nu s-a afisat statementul la American Express...astept sa imi dea confirmare o contabila ca pot sa "submit" doar cu "posted transactions"...sper ca da ca altfel intru la intirziere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carolinah,  [flo2]  [flo2]  Unde e "aici" pentru tine? Daca nu ai prietene locale, lasa ca sintem noi pe aici. Stiu ce inseamna bucuria de luat vacanta. Si eu ma bucur mai mult decit ei cind se termina scoala. Scap de stressul lor care ma scapa pe mine de rolul de "ciuca bataii". Adica respir usurata.

 

JG, eu ma inarmez pentru caldura sud-asiatica asadar in valiza am doar chestii de in subtiri si racoroase. Baietii cica vin cu blugi normali (dupa ce i-am batut la cap zile in sir ca o sa pocneasca de caldura si umiditate si sa faca bine sa isi ia haine mai lejere) dar nu ma pot pune cu domniile lor. Ei stiu ma bine, normal!!!! Ma consolez ca poate de la caldurile mari, da norocul peste mine si scap la shopping pe acolo. Mi-am pus in valiza si o sacosa (ca doar ma trag din romani vajnici, nu??) care se fac mica/mare...am in cap doar esarfe colorate ca sint constienta ca nu incap in nimic ca haine la gabaritul mei. Poate ceva pantofi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simonna, tot tie Soro, vroiam sa iti spun, sa duci fata la Finding Dory. E asa drăguț filmul, asa de amuzabt, scriptul asa de bine facut ...noi l-am vazut la IMAX 3D ...culori superbe, zgomot pe toate părțile. ..dar si costa frate. Este $20 biletul la IMAX ....valeu.

Bine ca mi-ai spus, soro! Barbatu vrea sa mearga! El a ramas tot in mintea copiilor, de cind era fiu-miu mic. De citeva ori l-am prins la TV vizionind desene.  [:)]  [:)]  Si tocmai ce mi=a spus ca a iesit Finding Dory si ca o sa mearga sa-l vada! [:-)))]

 

Ce tare faza cu padurea si barbatu! Eu cred ca-s sora lui geamana! Asa fac si eu si tot asa barbata-miu, ca si tine ma linisteste si spune ca mine, numai sa-mi taca gura! LOL!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caro nu fac nimic interesant. Ma agit sa indeplinesc cea mai recenta dorinta a lui fi-miu, si anume aceea de a merge la polo. Am vorbit azi cu 2 antrenori care mi-au zis ca e prea mare pentru polo, de parca el ar vrea polo de performanta. Cica ei numai performanta fac, asa ca trebuie sa mai caut poate gasesc undeva sa invete si sa joace polo de placere. Ca mi-a zis ca s-a saturat sa inoate fara scop. Dar daca nu gasesc polo asta o sa faca, poate sa comenteze cat vrea.

 

Leti e atat de frumusel printul. Eu votez pentru ce a ales el, desi imi place in egala masura si all black.

 

Ant mi se pare f frumos ca mergeti toti in vacanta, chiar daca sunt mari copiii. Mai rar asa ceva.

 

Elyda m-ai terminat cu prajitura facuta de Trubadur. I-am aratat-o lui fi-miu si a zis ca vrea si el sa invete sa faca prajituri si torturi. Dar cu o conditie: sa-l las sa manance la liber din ce produce el. Am fost de acord.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...