Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Cel mai urat mi se pare faptul ca pe Lea o lasa la urma. Sincer. N-ar trebui sa fie asa.

 

In alta ordine de idei, am ajuns acasa, am facut sezatoare de buruieni cu vecina si ne pregatim de weekend... adica eu sa ma ocup de party-ul lui Alex, iara husbandul munceste de zor la carat pietris si nisip de pe driveway in back yard pt patio.

 

Ni s-a anuntat si un sleepover, un copil de prin vecini.

 

Si va fi hot hot hot afara tot weekendul.

 

Copiii is in gasca 5 in total la piscina. Au plecat cu tortul castigat de T la tombola.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vant de vacanta [fiesta]

 

Vacanta placuta La copii si parintii!!!

 

noi inca 4,5 sapt  [xx(] .

 

Mik , ce a facut copilul mic?

 

eu iar in tren  [fum] . Iar ma arata astia La stiri. Cam Mai mult de 1 km fac de La avion La tren, si nici macar nu vad ceru, prin Frankfurt  [mata]

 

 

Didi, sper ca ai ajuns cu bine aseara.

 

Copilul mijlociu a terminat si el exemenele cu bine. Apoi am stat cu toti trei acasa si ne-am pregatit de aniversarea lui. A fost foarte fain si am dansat.

 

Ieri am avut timp sa gradinaresc nitel, a trebuit sa ma ocup de cartofi si de  smuls buruieni. I-am aratat copilului mare cum putem uda gradina cu apa de ploaie. 

 

Azi lucram la gradina si daca totul e gata pina miine ne ducem duminica intr-o plimbare mai lunga.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lea, tu esti intre santaj emotional si abuz verbal. Nu e bine deloc. Cred ca ai mare nevoie sa "ti se citeasca constitutia", in sensul bun, adica avocata sa-ti spuna clar ce e in sarcina ta si ce nu. Si ce nu e in sarcina ta sa le lasi, pur si simplu.

De aici de departe pari epuizata, fata draga, si-tii pui sanatatea in pericol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, ce fain e la tine acasa. Un adevarat weekend de vara! Ce tombola si ce tort castigat de T? Ai povestit?

 

Mik, duble felicitari pt mijlociu.

 

Si mie imi place mult sa gradinaresc dar aici unde ne-am mutat ambele curti sunt betonate si cu gresie... Am destul de multe ghivece, dar nu nimeresc intotdeauna tratamentul corect pt plante. De ex am un mandarin de aproape 2 ani. A facut duium de flori in ambii ani, dar niciun fruct si nici n-a crescut semnificativ.

 

Didi, imi amintesti de drumurile mele la Frankfurt. Frate, si eu vedeam numai aeroportul, soseaua, birouri, camera de hotel...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu-s nervoasa ca maica-mea iar e suparata pe mine si nu vorbeste cu mine. Nu e prima oara, ca mereu gresesc cate ceva, dar de data asta-s suparata rau pt ca s-a apucat sora-mea sa-i explice lucruri, ca trebuie cica lamurite... De ce oare trebuie lamurite lucrurile intre mine si maica-mea (5,000 Km distanta) de catre sora-mea (2,000 km distanta)? Era un calm caldut, fiecare isi vedea de viata lui, ne sunam rar si ne vedeam si mai rar, pace si armonie. Nu, ea trebuie sa lamureasca cum stau lucrurile intre mine si maica-mea! Fara mine de fata, evident! Fir-ar sa fie, ce ma enerveaza. Nici macar nu e rautacioasa sau ceva, nu are intentii rele, dimpotriva, dar a iesit ca naiba!

 

Asa ca acum cica nu mai am mama si sa nu ma deranjez sa vin la inmormantare cand o muri, precis candva pana in toamna asta. Grrrrr!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, Didi !

 

Carolina, asta este. Da' sora ta nu stie ca trebuie sa mai si taca din cind in cind ?

Si mama ta e bolnava sau o face pe interesanta ? (daca te deranjeaza intrebarea nu-mi raspunde). Eu eram certata rau cu tata si nu mi-a trecut inca.

 

Am facut iar treaba in gradina, am mai plantat niste flori si niste sfecla deja crescuta. Am vrut (Aghiutza m-a pus) sa ma urc in tractorul de tuns iarba. Am tras niste spaime si apoi am lasat-o balta. Copilul mijlociu se descurca foarte bine, doar ca e alergic la vremea de afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...