Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu acu am terminat treaba in casa. Azi am fost dezorganizata total.pan la 8 dimineata eram La 31 km de Casa. Ploaie, copilul are proba de spate, se Mai joaca La topogane, apoi plec acasa. 

Si joc si cu Nr 1 sah. 

Si ce credeti, astia au sarit pauza de 45 Minute, si am. Pierdut proba de Brust. Vai ce dezamagita am fost, de Mine! Sa fac prioritati si sa Ma tin de ele.

A Mai avut 2 Probe, dar mi- a parut rau. Nu e El de medalie, ca- s concursuri nationale, anii 1998-2008 sunt in concurs, dar asa ca mereu se lungeste si azi nu, 

 

si mi- au scris 2 mamici pe whatsapp dar nu puteam sa zbor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La sf saptamanii incep, vineri e prima zi.

Mie nu imi place sa ma plang, acum m-a mai temperat jumatatea mea mai buna, a spus ca aici am stat totusi aproape 4 ani si ca e normal ca acolo nu o sa ma inteleg de la inceput asa bine cu oamenii ca aici dupa 4 ani. 

 

Am gasit la 6 km un studio de mmi, muay thai, k1. Ar fi ideal sa alerg pana acolo, merg la antrenament si alerg inapoi. Probabil voi merge cu bicicleta  [:-)))]

 

Si lasand mutarea asta la o parte, mi-am cumparat o salopeta scurta superba de la H/M. [il]

au reduceri peste tot, poate merg si maine in oras sa mai casc ochii.

Au deschis in Muenchen un TkMaxx care e.....enorm si aranjat foarte frumos. M-am gandit ca aici se vor da peste cap sa il faca la alte standarde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Da, ca nu are cum sa isi adune colegii in august, sunt toti plecati. Desi din nefericire 4 copii nu au venit, au mers la alt coleg care avea petrecerea la skyzone si se pare ca ala e THE PLACE this year si eu nu am stiut...

 

Ah, aveti si voi skyzone ? Eu am unul la 15 min, deschisanul trecut. Chiar ca ala e "the place". Au niste campionate de dogeball fantastice ...dar e si periculos pe trambulinele alea ...am vazut glezne sucite, nu putine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimi la cafea [cit] .

Aseara pe cand ma preg sa scriu un mesaj mi-am dat seama ca era deja 21.45 si eu trebuia sa-i fac si baie lui Alex asa ca am fugit si acum nu mai stiu ce-am vrut sa scriu. [:-/]

Oricum, felicitari copil mijlociu de Mik ptr examene si La Multi Ani !

Aqai, distractie placuta cu after-school [:p]

A fost un week-end obositor, mai ales din cauza caldurii. Am fost sambata seara la concert si Alex ii spunea lui taica-su apoi ca n-a fost decat o formatie. [:p] Frate, aia era formatie la tine, era orchestra simfonica. [pace] Le-am spus (era si Iulia) sa stea linistite ca nu scapa, la toate concertele le ducem. Asa cum noi umblam dupa fundul lor la joaca si pe unde vor ele, acum fac ce vrem noi. Mame rele. [dan]

Ma duc la treaba. Cica azi avem audit. [masc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata pe aproape de prinz si de la mine.

 

Printul a fost la bal, el a fost cel mai elegant, cu dinner jacket  [:)] . Ceilalti au avut costume normale. Azi duc costumul inapoi. Poza este chiar inainte de a pleca spre bal. Scuzati calitatea, barbatul a facut poze si cu aparatul lui cu lentile, dar dureaza pina le descarca!!! [bib]  De zici ca descarca saci de cartofi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apoi am fost la o expozitie de arta de la scoala, cu minunatele creatii pentru examene.

 

Prima poza e cu creatia pentru examen (aia cu craniul)post-16401-0-74161300-1467021838_thumb.jpg

 

Celelalte sint din timpul anului si se adauga la medie.

 

Nu stiu de ce nu le pot pune decit cu fundul in sus, pe astea din partea a 2a.

post-16401-0-21233600-1467022944_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, bravo pentru copil !

 

La mine nu e nimic de semnalat decit ca-s copii in vacanta si in pauza de prinz vin acasa. Seara asta fiica-mea are mega-super-repetitie pentru spectacolul de vineri. Cred ca-mi iau examene sa corectez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...