Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

 

 

Ah, aveti si voi skyzone ? Eu am unul la 15 min, deschisanul trecut. Chiar ca ala e "the place". Au niste campionate de dogeball fantastice ...dar e si periculos pe trambulinele alea ...am vazut glezne sucite, nu putine.

 

Da, si mie mi se par periculoase.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Noi am avut weekend fierbinte precum anticipat.

 

Am reusit sa ajung si la piscina, am facut si curat in casa, un mooooorman de haine si am si tuns iarba in curte.

 

Copiii au tot bantuit ici colo... pe seara am dat peste Alex caruia i-a fost lene s urce in dormitor sa mearga in pat si s-a gandit ca mai bine asa...tii, nu reusesc sa incarc de pe tel

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahaha Aqai! Ce poza haioasa! Cind ii vezi asa, nu te mai gindesti la cit e de greu sa ai grija de un ciine! Merita orice efort!

 

 

 

 

:)  tot ce m-am putut gandi a fost: bine macar ca e curat pe jos :)))) la ora aia. eu credeam ca el e in pat, si cand colo...

 

dar sa revenim la voi. care au fost impresiile printului mostenitor dupa prom, altele decat cel mai elegant :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I

 

:)  tot ce m-am putut gandi a fost: bine macar ca e curat pe jos :)))) la ora aia. eu credeam ca el e in pat, si cand colo...

 

dar sa revenim la voi. care au fost impresiile printului mostenitor dupa prom, altele decat cel mai elegant :)

I-a placut! Cica si-a scos cravata, ca sa danseze! [fal]  El nu a dansat niciodata in viata, bine e prima petrecere la care merge. Unii colegi s-au dus in baie si au baut bere pe ascuns, el a baut doar ginger beer care era in oferta la vedere. Li s-au facut poze cind au ajuns pe covorul rosu, abia astept sa le vad. N-a zis prea multe, ca=s muti la virsta asta, dar parea satisfacut cu alegerea facuta (de a merge la bal, ca nu toti s=au inscris).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ia sa vedem daca reusim...

[:-)))] , [:-)))] , [:-)))]  [:-)))]

 

Bestiala poza ...si ? i-ai lasat asa pana dimineata ?

 

Letitia, ce frumoasa este asta aia cu craniul ... e pictata sau lipta ? Wow ... nu mi-ar iesi in veci asa ceva din imaginatie ...

Foarte frumos printzul ...daca ar mai zambi si el putin ... [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

I

 

I-a placut! Cica si-a scos cravata, ca sa danseze! [fal]  El nu a dansat niciodata in viata, bine e prima petrecere la care merge. Unii colegi s-au dus in baie si au baut bere pe ascuns, el a baut doar ginger beer care era in oferta la vedere. Li s-au facut poze cind au ajuns pe covorul rosu, abia astept sa le vad. N-a zis prea multe, ca=s muti la virsta asta, dar parea satisfacut cu alegerea facuta (de a merge la bal, ca nu toti s=au inscris).

 

 

ce baiat cuminte! bravo lui!

 

si e bine ca a dansat in premiera :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...